Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Ķēniņam rezultatīva piespēle Šveicē

22. aprīlis, 2021, 10:49

Latvijas hokejists Ronalds Ķēniņš trešdien Šveices augstākās līgas (NL) ceturtdaļfināla piektajā spēlē izcēlās ar rezultatīvu piespēli, palīdzēdams savai komandai “Lausanne” izvairīties no zaudējuma sērijā.

“Lausanne” mājās ar 5:2 (1:1, 1:1, 3:0) uzvarēja Cīrihes “Lions”, sērijā līdz četrām uzvarām panākot 2-3.

Ķēniņš rezultatīvi piespēlēja trešā perioda pirmajā minūtē, kad Kristofs Berči guva uzvaru nesošos vārtus.

Latvijas izlases uzbrucējs šajā spēlē laukumā pavadīja 20 minūtes un 22 sekundes, no kurām četras ar pusi minūtes nospēlētas vairākumā, bet vēl trīs minūtes un trīs sekundes mazākumā. Viņš divreiz meta pa vārtiem, reizi bloķēja metienu, zaudēja vienīgajā iemetienā un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Uzvarētāju rindās vārti un divas rezultatīvas piespēles Korijam Emertonam.

Tikmēr Denisa Smirnova un Sanda Smona pārstāvētā Ženēvas “Servette” viesos ar 5:0 (1:0, 1:0, 3:0) pārliecinoši uzvarēja “Fribourg-Gotteron” un sasniedza pusfinālu. Sērijā līdz četrām uzvarām “Servette” bija pārāka ar 4-1.

Smirnovs šajā spēlē nepiedalījās, bet Smons laukumā pavadīja septiņas minūtes un 34 sekundes, no kurām 14 sekundes nospēlētas mazākumā. Viņš reizi meta pa vārtiem un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Ričardam Taneram Ženēvas klubā trīs rezultatīvas piespēles, bet ar diviem vārtiem izcēlās Metjū Vujamuzs.

Ivara Punnenova, Toma Andersona un Riharda Melnalkšņa pārstāvētā Langnavas “Tigers” izslēgšanas turnīram nekvalificējās.

Iepriekšējā sezonā NL turnīrs noslēdzās pēc regulārā čempionāta, tādējādi otro reizi vēsturē un pirmo reizi kopš 1940.gada netika kronēts Šveices čempions hokejā.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
4/5
1 balss