Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Kazahstāna mēģinās sarūpēt vēl vienu pārsteigumu, Šveice – turpināt lielisko sniegumu

25. maijs, 2021, 9:39
Foto: TT

Šī gada čempionāts ir sarūpējis ne mazums pārsteigumu rezultātos, un turnīra tabula izskatās ne tā, kā to bija prognozējuši pat hokejam vistuvāk esošie cilvēki. Liels jautājums ir, vai tas turpināsies visa čempionāta gaitā, vai favorīti sāks rādīt savu īsto spēli un viss nostāsies savās īstajās vietās. Šodienas četros dueļos manīsim, vai Lielbritānijas labā spēle pret Slovākiju bija tikai sakritība, vai Darena Dīca un Kazahstānas komentāri par uzvaru turnīrā ir vērā ņemami, vai Zviedrija piecelsies pēc sāpīgā sākuma un cik daudz zaudējums Kazahstānai iedragāja Somijas pārliecību.

 

22 Feb
Vakar 0
Šodien 0
Rīt 0
No records found

 

ASVKazahstāna

B apakšgrupas pirmajā mačā tiksies pašlaik viens no lielākajiem turnīra pārsteigumiem – Kazahstānas izlase un komanda, par kuras spēku vēl nekas nav skaidrs – ASV.

Ja uzvara pret Latviju ir izskaidrojama ar to, ka pēc spēles ar Kanādu latvieši tiešām izskatījās slikti, tad panākums otrajā dienā pret Somiju lika aizdomāties par to, ko spēj kazahi. Jā, somi viņus apmētāja un lielisku spēli aizvadīja Ņikita Bojarkins, kurš mačā pret mūsu izlasi ne pavisam neizskatījās tik pārliecinošs, bet viņi uzvarēja pēcspēles metienos, kur daudz ko nosaka individuālā meistarība.

Darena Dīca komentārs par to, ka Kazahstānas mērķis ir iegūt zeltu, daudzu hokeja līdzjutēju sejās raisīja smīnu, sakot “Kāds zelts, Kazahstāna drīzāk ar Itāliju cīnīsies par nepalikšanu pēdējiem grupā”, tad šobrīd ir jāaizdomājas, cik lieliski izlase, kas lielākoties sastāv no Nursultanas “Barys” hokejistiem, sevi ir apliecinājusi un cik daudz nozīmē, ka puiši visu sezonu ir pavadījuši trenējoties kopā.

ASV pirmajā duelī pret Somiju spēles sākumā gaidāmi nerādīja savu sniegumu, bet tas spēles gaitā uzlabojās, liekot čempioniem pamatīgi pasvīst, lai noturētu vadību. Nākamajā mačā pret Kanādu jau bija manāms, ka ASV ir uzskatāma par daudz nopietnākiem pretiniekiem kā hokeja dzimtenes pārstāvji.

Abas izlases ir līdzīgas arī statistiski. Tām ir dalīti labākais mazākums un dalīti trešais labākais vairākums čempionātā. ASV pārstāvji ir nedaudz labāki metienu realizācijā, ar piekto labāko rezultātu, kamēr kazahi ir septītie, toties Kazahstānas hokejisti ir priekšā atvairījuma procentos, kur ir otrajā vietā čempionātā, bet ASV – trešajā.

Abas izlases tikušās četras reizes, visās labākiem esot ziemeļamerikāņiem. Iepriekšējā vienību tikšanās aizritēja pirms septiņiem gadiem, kad ASV svinēja uzvaru ar 4:3.

Eksperti gan uzskata, ka Kazahstānai sāks pietrūkt “degviela” turpmākajam čempionātam un šajā mačā par pārliecinošiem favorītiem uzskata ASV hokejistus, kuriem koeficients uzstādīts 1.28. Kazahstānai tas ir 9.40, bet papildlaiks novērtēts ar iespēju 7.50.

Bukmeikeri Kazahstānas handikapu +1,5 novērtējuši ar koeficientu 2.70.

LielbritānijaDānija

Pēc fantastiskās uzvaras pret Zviedriju Dānijas izlase spēja izdarīt tikai 4 metienus pret Šveici. Tiesa, līmenī bija vārtsargs, kurš savā cietoksnī ielaida tikai vienu ripu. Savukārt Lielbritānija pēc sāpīgā zaudējuma Krievijas Olimpiskās komitejas komandai ar 1:7 tikai ar 1:2 atzina Slovākijas pārākumu.

Dānijai koeficients uzstādīts 1.09, neizšķirta varbūtībai tas ir 13.00, bet Lielbritānijas iespēja gūt panākumu vērtēta ar 26.00.

Bukmeikeri uzskata, ka vārtus gūs lielisku maču pret Zviedriju aizvadījušais Niklass Jensens, kuram čempionātā jau gūti četri (3+1)  punkti.  Koeficients uz Jensena vārtu guvumu novērtēts ar 1.61.

Iespēja, ka mačā tiks gūti vairāk nekā 5,5 vārti, vērtēta ar 1.62.

Īpašais piedāvājums: PČ hokejā starta komplekts 100 eiro apmērā! [Noslēdzies]

ŠveiceZviedrija

Pēc pirmajām divām spēlēm Šveice izskatās pamatīgi gatavojusies, lai cīnītos par godalgām, tikmēr Zviedrija no otras puses ne pavisam nepārliecina. Ja zaudējumu Dānijai var izskaidrot ar pirmo maču, tad neveiksme un vārtu negūšana pret Baltkrieviju ne pavisam nav attaisnojama. Šveice izskatās ļoti pārliecinoši, to jau pierādīja panākums pret Čehijas izlasi, kā arī lieliskā aizsardzība pret Dānijas hokejistiem. Zviedrijas izlase Šveici uzvarējusi iepriekšējās sešās tikšanās reizēs pēc kārtas.

Šveicieši arī uzskatīti par nelieliem, tomēr favorītiem šajā mačā ar koeficientu 2.29. Neizšķirts pamatlaikā novērtēts ar 4.20, bet Zviedrijas uzvara – 2.75.

Varbūtība, ka šis duelis nebūs pārāk rezultatīvs un tiks gūti mazāk kā 4,5 vārti, vērtēta ar 2.55.

SomijaNorvēģija

Somija atklāšanas mačā veiksmīgi nospēlēja pret ASV, svinot smagu uzvaru ar 2:1, bet nākamajā dienā ar 1:2 pēcspēles metienu sērijā atzina Kazahstānas pārākumu. Jāsaka, ka veiksme nebija arī “100 ezeru” zemes sabiedrotā, jo pa pretinieku vārtiem tika izdarīts 51 metiens. Norvēģija pirmajā mačā ar 1:5 piekāpās vāciešiem, bet otrajā spēlē 4:1 pārspēja itāļus. Pēc šiem diviem mačiem ir diez gan grūti spriest par izlases patieso spēku.

Par izteiktiem favorītiem uzskatāmi somi, kuru koeficients uzstādīts 1.22, bet norvēģiem tas ir 12.00. Varbūtība, ka mačā būs jāspēlē pagarinājums, vērtēta ar 8.00.

Somijas handikaps -2,5 vērtēts ar 1.87.

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis