5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Kalniņš uz Šveici nedosies, paliks KHL

Jānis Kalniņš, likmetv
4. jūnijs, 2021, 15:47
Jānis Kalniņš | Foto: Mikhail Japaridze/TASS

Latvijas hokeja izlases vārtsargs Jānis Kalniņš nākamnedēļ parakstīs līgumu ar kādu no Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandām, portālam “TVNet” pavēstījis pats hokejists.

Iepriekšējā sezonā vārtsargs pārstāvēja KHL vienību Helsinku “Jokerit”, kuras rindās 32 mačos viņš tika galā ar 91,3% metieniem un savā cietoksnī ielaida 2,51 pretinieku raidīto metienu.

29 gadus vecais hokejists šajā komandā bija pavadījis iepriekšējās trīs sezonas.

Pirms šīs sarunas ar portālu, tika minēts, ka Kalniņš varētu pārcelties uz Šveici, nu viņš šīs runas kliedējis atzīstot, ka piedāvājumu no Šveices neesot bijis: “Šveicē man nav bijuši pilnīgi nekādi varianti. Aboslūti.”

Spēlētāja aģents esot teicis, ka primāri koncentrēsies uz piedāvājumiem no KHL, otrais variants būs Šveice un trešais Zviedrija.

Atklāts, kura būs latvieša jaunā mājvieta nav vēl atklāts. Tiek plānots, ka līgums tiks noslēgts gaidāmās nedēļas laikā.

Vārtsargs pārstāvēja Latvijas izlasi aizvadītajā pasaules čempionātā Rīgā, vārtos stājoties divos mačos, pret Somiju un Vāciju. Tajos viņš atvairīja 91,1% metienu un savā cietoksnī ielaida 2,44 ripas.

 

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
5 x €10 likmes bez riska! + Pasaules kausa piedāvājumi
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu