40 EUR bezriska likme
Saņemt

Kalniņš devies prom no KHL

Jānis Kalniņš, likmetv
28. jūnijs, 2021, 17:19
Jānis Kalniņš | Foto: Mikhail Japaridze/TASS

Latvijas vārtsargs Jānis Kalniņš pievienojies Zviedrijas spēcīgākās hokeja līgas (SHL) klubam “Vaxjo Lakers”, kas iepriekšējā sezonā kļuva par valsts čempioniem, ziņots vienības “Instagram” kontā.

Pirms kāda laika tika vēstīts, ka 29 gadus vecais hokejists, visticamāk, paliks Kontinentālajā hokeja līgā (KHL), tomēr galamērķis ir mainījies un vārtsargs nonācis Zviedrijā.

Iepriekšējās trīs sezonas Kalniņš pavadīja KHL Somijas vienībā Helsinku “Jokerit”, visās palīdzot sasniegt izslēgšanas spēles. Pirms tam latvietis spēlējis Liepājas “Metalurgs”, Rīgas “Dinamo”, Ungārijas vienībās Dunaujvarosas “Acelbikak” un Sēkešfehērvāras “Fehervar II”.

Aizvadītaajā sezonā vārtsargs piedalījās 32 regulārās sezonas mačos, bet nevienā “play-off” spēlē laukumā nedevās. Viņš tika galā ar 91,3% metienu, bet kapitulēja vidēji 2,51 reizi mačā.

Kalniņš pārstāvēja arī pasaules čempionātā, kas risinājās Rīgā, laukumā dodoties divās spēlēs, pret Somiju un Vāciju, abās piedzīvojot sāpīgas neveiksmes.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis