40 EUR bezriska likme
Saņemt

Kadirovs par Fergusonu: Tonijs vispār nav sportists

Ramzans Kadirovs, likmetv
18. maijs, 2021, 11:44
Ramzans Kadirovs | Foto: BBC

Čečenijas vadītājs Ramzans Kadirovs atklājis savas domas par iespējamo cīņu starp Habibu Nurmagomedovu un Toniju Fergusonu.

“Vai Habibs nogalinātu Fergusonu? Jā, tam es piekrītu. Tonijs vispār nav sportists, viņš nav pat Makgregors. Viņš vienkārši ir projekts, kurš taisa šovu,” skarbi izteicās vienas no Krievijas Republikas vadītājiem.

Kadirovs nedaudz pieskarās arī UFC politikai: “Viņiem vairs Makgregors un Fergusons neinteresē. Abiem tiek doti spēcīgi pretinieki un viņi tiem zaudē. UFC šobrīd ir citas intereses un citi čempioni. Vecie nevienu vairs neinteresē.”

Nurmagomedovs UFC aizvadījis 29 cīņas, visās svinot panākumu. Pēdējo profesionālo cīņu viņš aizvadīja 2020. gada 24. oktobrī, kad otrajā raundā pieveica Džastinu Geidži. Pēc šīs cīņas dagestānis paziņoja, ka vairs neturpinās savu karjeru, respektējot sava tēva nāvi.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis