40 EUR bezriska likme
Saņemt

Kā veicies LIKME TV ekspertiem?

Statistika, likme.tv
15. janvāris, 2021, 15:20

Pirmais LIKME TV darbības mēnesis noslēdzies un laiks atskatīties: kā veicies mūsu ekspertiem ar prognožu izteikšanu. Projekts veiksmīgi ieskrienas un jau kopumā sniegtas 47 likmes, no kurām piecas ir ilgtermiņa jeb vēl gaida savu rezultātu.

Laika posmā no 14.decembra līdz 15.janvārim notikuši 42 sporta notikumi, uz kuru LIKME TV eksperti snieguši prognozes.

Kopējā statistika: 42 prognozes, no kurām 26 bijušas precīzas, trīs reizes likme atgriezta, bet 15 reizēs piedzīvots zaudējums. Protams, lielu lomu spēlē arī izvelētais koeficients – ja skatāmies uz vidējo, tad koeficients sastāda 1,84.

Atsevišķi var skaitīt par vienībām (units), lai saprastu, cik liela bijusi atdeve no likmes. Ja visus ekspertus metam vienā katlā, tad kopējās vienības pēc 41 likmes: +7,69.

Tas nozīmē, ja uz katru prognozi izdarītu 10 EUR lielu likmi, tad kopējā tīrā peļņa būtu 76,9 EUR.

Kuram tad veicies vislabāk? Ja skatāmies no uzvaru/zaudējuma viedokļa, tad nepārprotams līderis ir Niks Gaigalietis, kurš izdarīja astoņas prognozes, no kurām septiņas bija precīzas. Viņa kopējais “unit” skaits: + 4,25.

Aktīvs bijis Arvis Petunovs, kurš ieteicis 12 likmes, bet “unitu” skaits: +2,73.

Pārējie eksperti pagaidām nav devuši pietiekami daudz prognozes, lai tos atsevišķi izceltu.

Veiksmīgi iesākuši žurnālisti Agris Suveizda un Ulvis Brože. Agris prognozējis piecas spēles: trīs uzvaras un divi zaudējumi. Ulvim simtprocentīga precizitāte: visas trīs sniegtās prognozes bijušas precīzas.

Bijušais basketbolists Kristaps Valters arī sācis veiksmīgi: no četrām precīzi prognozējis trīs spēles, un viņa “unit” ir +1,70

Rezultātus korektāk varēsim vērtēt tikai tad, kad katrs no ekspertiem būs sniedzis lielāku skaitu ar prognozēm. Visiem profitu! 🙂

*tabulā nav iekļauti eksperti, kuri snieguši mazāk par 3 likmēm

*Units skaitīšana: zaudēta likme (-1), atgriezta likme (0), uzvarēta likme + attiecīgā koeficienta peļņas daļa (piemēram, precīza prognoze ar koeficientu 1,80, tad “unit” ir 0,80)

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis