Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Jāgrs: joprojām spēlēju, jo jūtos atbildīgs pret klubu

Jaromirs Jāgrs, likmetv
30. aprīlis, 2021, 11:15
Jaromirs Jāgrs | Foto: "Kladno"

Čehijas hokeja kluba “Kladno” īpašnieks un uzbrucējs Jaromirs Jāgrs intervijā ar NHL žurnālistu Mihaelu Langru atklājis, ka vēl neplāno noslēgt hokejista karjeru.

Ar šādiem apgriezieniem otrs labākais vārtu guvējs Nacionālajā hokeja līgā (NHL) var sasniegt 50 gadu robežu kā profesionāls spēlētājs. Šī gada februārī pieredzējušajam čeham apritēja 49 gadi.

Savu hokejista karjeru Jāgrs sāka 1988. gadā tieši “Kladno” rindās.

“Es uzskatu, ka varu vēl spēlēt. Taču man ir jāiegulda lielāks darbs. Man ir ļoti daudz jātrenējas. Es esmu pieradis gūt vārtus, kad vēlos. Jau kopš agriem gadiem smagi strādāju, lai to paveiktu. Un pēkšņi es jūtu, ka viss ir mainījies,” par problēmām, kas radušās pieklājīgā vecuma dēļ, pastāstīja hokejists.

“Joprojām spēlēju, jo jūtos atbildīgs pret klubu. Tas ir galvenais iemesls. Ja tā nebūtu, neskrietu uz ledus. Tāpēc, ka man ir kauns par sevi, varētu teikt tā. No sevis es gaidu daudz vairāk un to nesasniedzu. Bet apzinos, ka daudzi sponsori pametīs komandu, ja es aiziešu, tāpēc man nav citas izvēles.” Jāgrs runāja par savu motivāciju.

“Es nevaru aiziet. Esam pārdevuši visas biļetes uz brīvdabas spēlēm. Godīgi sakot, es saprotu, ka man jāspēlē daudz labāk. Es gribu spēlēt daudz labāk, lai palīdzētu komandai. Vienu lietu es zinu droši – darīšu visu, lai palīdzētu savam klubam, ” paškritisks bija uzbrucējs.

Šajā sezonā “Kladno” Čehijas pēc spēka otrajā līgā izcīnīja čempionu titulu, kas vienībai deva iespējas atgriezties augstākajā sabiedrībā. Jāgrs 19 regulārās sezonas mačos guva 12 punktus (2+10), bet 16 mačos izslēgšanas spēlēs izcēlās ar 10 punktiem, divas reizes pārspējot pretiniekus un astoņas reizes rezultatīvi asistēja.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis