40 EUR bezriska likme
Saņemt

Igaunijas un Latvijas izlašu dueli varēs apmeklēt skatītāji

Futbola fani, likmetv
8. jūnijs, 2021, 15:13
Futbola fani | Foto: Tech Explorist

IgaunijasLatvijas futbola izlašu Baltijas kausa spēli Tallinā varēs apmeklēt 800 skatītāji, kļuvis zināms pēc Igaunijas valdības lēmuma.

Ceturtdien “A. Le Coq Arena” stadionā norisināsies Baltijas kausa trešā un noslēdzošā spēle.

Igaunijā no jūnija vidus tiks atļauti pasākumi ar daudz lielāku dalībnieku skaitu nekā pašlaik, ja tajos piedalīsies tikai cilvēki, kas vakcinēti pret Covid-19, pārslimojuši šo slimību vai saņēmuši negatīvu testa rezultātu.

Pašlaik Igaunijā ir spēkā noteikumi, kas atļauj ārtelpu sporta pasākumus apmeklēt ne vairāk kā 250 personām. Sākot ar pirmdienu, pasākumos varēs piedalīties kopumā 1000 dalībnieki un skatītāji.

Ņemot vērā mača nozīmīgumu, Igaunijas valdība izņēmuma kārtā ļāvusi apmeklēt Baltijas kausa spēli vairāk skatītājiem, nekā to ceturtdien atļautu noteikumi.

“Šī Igaunija ir svarīga spēle. Ja mēs uzvarēsim, pēc 83 gadu pārtraukuma iegūsim Baltijas kausu. Lai mājinieku komandai būtu lielāks atbalsts, nolēmām stadionā ielaist 1000 personas. 14 000 sēdvietu lielais stadions ir gana liels, lai tajā varētu ietilpt 750 skatītāji, ievērojot distancēšanos,” Igaunijas kultūras ministres Anneli Otas teikto citē ministrijas preses sekretārs.

Personas, kas piedalīsies mačā, būs sadalītas četrās sezonās. No 1000 dalībniekiem līdz 140 būs komandu pārstāvji un personas, kas iesaistītas spēles norisē, līdz 60 būs mediju pārstāvji, bet skatītāji būs ne vairāk kā 800.

Latvijas izlase Baltijas kausa pirmajā spēlē ar 3:1 pārspēja Lietuvu, bet igauņi lietuviešus apspēlēja ar 1:0. Latvijas futbolistiem uzvarai turnīrā pietiek ar neizšķirtu.

Pa vidu Baltijas kausa spēlēm abas izlases aizvadīja pārbaudes mačus. Latvija pirmdien Diseldorfā ar 1:7 kapitulēja Vācijai, bet Igaunija ar 1:0 uzveica Somiju.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis