40 EUR bezriska likme
Saņemt

Hārtlijs pretendē uz KHL labākā trenera balvu

Bobs Hārtlijs, likmetv
2. jūnijs, 2021, 17:45
Bobs Hārtlijs | Foto: USA Today

Latvijas hokeja izlases un Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienības Omskas “Avangard” galvenais treneris Bobs Hārtlijs pretendē uz līgas sezonas labākā trenera titulu, trešdien paziņots KHL tīmekļa vietnē.

Hārtlija vadītā “Avangard” šogad ieguva Gagarina kausu.

84 maču laikā šosezon komanda svinēja 52 uzvaras.

Hārtlijs ir izcīnījis titulu kārtējā līgā, kurās ir vadījis komandu. Gagarina kausa finālā “Avangard” ar 4-2 sērijā pārspēja Maskavas CSKA.

Uz labākā trenera titulu pretendē arī Čerepovecas “Severstaļ” galvenais treneris Andrejs Razins un Igors Ņikitins no Maskavas CSKA.

Razina pārstāvētā “Severstaļ” 61 mačā izcīnīja 32 uzvaras.

Razins Čerepovecā izveidoja kaujiniecisku komandu, pamatturnīrā “Severstaļ” pārspējot Kazaņas “Ak Bars”, Jekaterinburgas “Avtomobilist”, “Avangard”, Helsinku “Jokerit” un Magņitogorskas “Metallurg”. Trenera rīcībā bija jaunākā KHL komanda, kuras vidējais vecums bija 25 gadi un 60 dienas. Pirmo reizi pēdējo trīs sezonu laikā čerepovieši iekļuva izslēgšanas spēlēs, kur Gagarina kausa pirmajā kārtā izcīnīja pirmo uzvaru astoņu gadu laikā, piecos mačos sērijā zaudēja Maskavas “Dinamo”.

Ņikitins ar Maskavas CSKA sasniedza vēl labāku bilanci nekā “Avangard” – 56 uzvaras 82 spēlēs.

CSKA, neskatoties uz vairāku līderu zaudēšanu, atkal uzvarēja pamatturnīrā, kļūstot par Kontinenta kausa īpašnieci. Ņikitins trešo sezonu pēc kārtas aizveda savis vadīto komandu līdz Gagarina kausa finālam.

Par šīs balvas ieguvējiem četras reizes ir kļuvis Oļegs Znaroks, divreiz – Zinetula Biļaļetdinovs, pa reizei – Milošs Ržiga, Maiks Kīnens, Vjačeslavs Bikovs, Dmitrijs Kvartaļnovs un Igors Ņikitins.

KHL sezonas noslēguma ceremonija notiks 2021.gada 8.jūnijā.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis