Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Hārtlija “Avangard” paraksta līgumu ar trīs Gagarina kausus ieguvušu spēlētāju

Jaroslavs Kosovs (pa kreisi nr.97), likmetv
21. maijs, 2021, 14:32
Jaroslavs Kosovs (pa kreisi nr.97) | Foto: Donat Sorokin/TASS

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempioni Omskas “Avangard” parakstījusi līgumu ar Jaroslavu Kosovu, kurš trīs reizes kļuvis par Gagarina kausa ieguvēju.

Līgums starp spēlētāju un komandu parakstīts uz vienu sezonu. Kosovs visu savu karjeru ir pavadījis Krievijā, spēlējot dažādos KHL, Augstākās hokeja līgas (VHL) un Jaunatnes hokeja līgas (MHL) vienībās.

Iepriekšējās divas sezonas hokejists pavadīja Čeļabinskas “Traktor”, 2020./2021. gadā pildot kapteiņa asistenta pienākumus. Tajā viņš guva 14 punktus 11 reizes rezultatīvi raidot ripu vārtos un atdodot trīs piespēles komandas biedriem.

Sezonu iepriekš viņam izdevās iekrāt 22 (12+10) rezultivitātes punktus.

Hokejista rēķinā ir trīs izcīnīti Gagarina kausi, ko viņš ieguva 2013./2014., 2015./2016. un 2017./2018. gada sezonās, pirmās divas reizes pārstāvot Magņitagorskas “Metallurg” un trešajā reizē sezonas gaitā pārejot uz Kazaņas “Ak Bars”.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis