40 EUR bezriska likme
Saņemt

Gvardiola kļūst par trešo titulētāko treneri

Hoseps Gvardiola, likmetv
26. aprīlis, 2021, 19:20
Hoseps Gvardiola | Foto: Vbet News

Pēc Mančestras “City” uzvaras Anglijas līgas kausā pret Totenhemas “Hotspur” (1:0), tās treneris Hoseps Gvardiola ieguvis 30. titulu karjerā.

Pateicoties šim panākumam viņš apsteidza bijušo Kijevas “Dinamo” treneri Valēriju Lobanovski, kurš 42 karjeras gados izcīnīja 29 titulus. Kā min žurnālists Aleksis Martins Tamaijo, ir tikai divi treneri, kas ir titulētāki kā pašreizējais “City” “stūrmanis” – šobrīdējais Kijevas “Dinamo” treneris Mirča Lučesku (34 tituli 40 darba gados) un bijušais Mančestras “United” ilggadējais vadītājs sers Alekss Fergusons (49 tituli 39 gados).

Gvardiola trenera karjeru augstākajā līmenī sāka 2008. gadā, kad kļuva par “Barcelona” galveno treneri. Spāņu treneris “Barcelona” novadīja 247 mačus, izcīnot 14 titulus, Minhenes “Bayern” viņš pavadīja 161 spēli, palīdzot iegūt septiņas trofejas, bet Mančestras “City” 285 cīņās kļuvis par deviņu turnīru uzvarētāju.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis