Grandu duelis Čempionu līgas pusfinālā – “City” pret “Real”

Mančestras "City", likme.tv
25. aprīlis, 2022, 12:21

Otrdienas vakarā norisināsies pirmais UEFA Čempionu līgas pusfināls. Tas solās būt ļoti aizraujošs, jo savā starpā tiksies vienas no bagātākajām Eiropas futbola komandām un noteikti arī ambiciozākajām – Mančestras “City” un Madrides “Real”. Spēles sākums plkst. 22:00.

Aprīļa pirmajās divās nedēļās norisinājās ceturtdaļfināla spēles. “City” tikās ar citu Madrides komandu “Atletico”, un pirmajā spēlē, kas norisinājās Mančestrā, pilsētnieki otrajā puslaikā uzlauza pretinieku aizsardzību un izcīnīja minimālu panākumu ar 1:0. Nedēļu vēlāk “Atletico” laukumā valdīja bezkompromisa cīņa, taču neviena no komandām vārtus nespēja atslēgt. Tas, protams, labāk bija “City”, kas triumfēja summā.

“Real” pretiniece ceturtdaļfinālā bija iepriekšējās sezonas Čempionu līgas čempione Londonas “Chelsea”. Šī sērija bija krietni vien aizraujošāka nekā iepriekš aprakstītā. Pirmajā spēlē Londonā Karīms Benzemā guva trīs vārtus, bet uz Madridi “Real” devās ar 3:1 vadību.

Atbildes mačs bija ļoti interesants, jo “Chelsea” līdz 75. minūtei guva trīs vārtus, kas nozīmēja vadību arī divu spēļu ieskaitē. Uznācis laukumā tikai pirms divām minūtēm, Rodrigo raidīja bumbu vārtos, izlīdzinot rezultātu summā. Sekoja papildlaiks, kurā Benzemā atkal guva vārtus. “Real” zaudēja ar 2:3, taču summā triumfēja ar 5:4.

“City” sagaida ļoti svarīga sezonas izskaņa, jo bez Čempionu līgas pusfināla komanda cīnās arī par Anglijas Premjerlīgas titulu, un pagaidām komanda atrodas priekšā 2. vietas īpašniecei “Liverpool” tikai par punktu. Pirmajā vietā Spānijā atrodas “Real”, taču par titulu Karaliskais klubs var nesatraukties, jo piecas kārtas pirms sezonas beigām Madridei ir 15 punktu handikaps.

Bukmeikeru vērtējumā pirmās spēles favorīte ir “City” ar koeficientu 1,52. Iespēja, ka pēc pirmā mača neviena no komandām nebūs vadībā, novērtēta ar koeficientu 4,85, savukārt “Real” cienītāji var izmantot koeficientu 6,90, ka Madride uzvarēs.

Ja runā kopumā par pusfināla sēriju, tad koeficients uz to, ka “City” spēlēs finālā, ir 1,39, bet “Real” koeficients ir 3,15.