40 EUR bezriska likme
Saņemt

Flerī uzstāda jaunu NHL vārtsargu rekordu

Marks Andrē Flerī, likmetv
17. maijs, 2021, 13:33
Marks Andrē Flerī | Foto: NHL

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Lasvegasas “Golden Knights” vārtsargs Marks Andrē Flerī kļuvis par pirmo vēsturē, kurš 15 sezonas pēc kārtas spējis iekļūt izslēgšanas spēlēs.

“Golden Knights” pirmajā “play-off” sērijas spēlē ar 0:1 piekāpās Minesotas “Wild”.

Flerī NHL izslēgšanas spēlēs iekļūst kopš 2007. gada. Nevienam citam vārtsargam tik daudz gadus pēc kārtas tas nav izdevies. Līdz šim kopā ar kanādieti rekords piederēja Entonijs Espozito, kuram tas bija padevies 14 reizes kopā ar Čikāgas “Blackhawks” “play-off” spēlējot no 1970. līdz 1983. gadam.

Pēc aizvadīto sezonu skaita izslēgšanas spēlēs kanādietis ir piektais. Vairāk maču Stenlija kausā aizvadījuši tikai Martins Brodēls, Patriks Ruā (17 sezonas) un Žaks Plants, Endijs Mugs, kuriem 16 reizes izdevies iekļūt NHL “play-off”.

Pirms pārejas uz Lasvegasu, Flerī pārstāvēja Pitsburgas “Penguins” ar ko trīs reizes izdevās virs savas galvas pacelt Stenlija kausu.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis