Entonijs Deiviss sociālajos tīklos pasmējies par Kera pausto komentāru spēles laikā

Entonijs Deiviss, likmetv
21. maijs, 2021, 15:13
Entonijs Deiviss | Foto: NY Post

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Losandželosas “Lakers” viena no divām vadošajām zvaigznēm Entonijs Deiviss pasmējies par “play-in” mača pirmo pretinieku Goldensteitas “Warriors” trenera Stīva Kera komentāru.

“Viņi netic sev, mēs esam pilni ticības” šādi mača laikā saviem spēlētājiem teica treneris.

Goldensteita pirmo ceturtdaļu uzvarēja ar rezultātu 28:22, bet pirms lielā pārtraukuma atradās 13 punktu atstatumā. Ar to nepietika un “Warriors” nācās piekāpties “Lakers” ar 100:103, uzvaras metienu 58 sekundes pirms mača beigām realizējot Losandželosas lielākajai zvaigznei, Lebronam Džeimsam.

Deiviss uz Kera komentāru reaģēja pēc tam savā “Instagram” profilā, izmantojot smejošos emoji.

Soltleiksitijas vienībai, lai iekļūtu NBA “play-off” spēlēs šovakar obligāti jāpārspēj Memfisas “Grizzlies”. Spēles sākums 4:00 pēc Latvijas laika.