40 EUR bezriska likme
Saņemt

Eiropas TOP līgas pirmdienā: kas interesants gaidāms šovakar?

"Burnley", likmetv
3. maijs, 2021, 8:44
"Burnley" | Foto: 90MIN

Pirmdienas vakarā tiks aizvadītas piecas spēles Eiropas spēcīgākajās futbola līgās. Tās notiks četrās no piecām spēcīgākajām valstīm – Anglijā, Spānijā, Itālijā un Vācijā.

Anglija

Šovakar 22:15 tiksies 16. pozīcijā esošā “Burnley” un piektās vietas turētāja – “West Ham United”.

25 Jul
Vakar 0
Šodien 0
Rīt 0
No records found

Sastāva iztrūkumi

Spēles mājiniekiem pieejami nebūs divu traumētu īru – Robija Breidija un Kevina Longa. Bet viesiem palīdzēt nevarēs Ārons Kresvels, Deklans Raiss, Artūrs Masuaku, kā arī uzbrucējs Mičela Antonio nav gatavs piedalīties cīņā.

“Burnley” maču sagaidīs labā noskaņojumā, jo iepriekšējā kārtā ar 4:0 sagrauta Vulverhemptonas “Wanderers” vienība. Ar “hat-trick” izcēlās Kriss Vuds. Uzvara pārtrauca trīs zaudētu spēļu sēriju.

Piektajā vietā esošie “West Ham United” zaudējuši divas spēles pēc kārtas. Šobrīd vienība atrodas sešus punktus no “Chelsea”, kas ieņem ceturto pozīciju.

Savstarpējās cīņās pēdējā laikā veiksmīgāki bijusi “Burnley”, tomēr šīs sezonas pirmajā savstarpējā duelī ar 1:0 spēcīgāki bija “West Ham United” spēlētāji. Pirms tam trīs cīņas pēc kārtas panākumu svinēja mača mājinieki.

Par dueļa favorīti uzskatīti turnīra tabulā piektajā vietā esošā “West Ham United”, kuras panākuma iespēja novērtēta ar koeficientu 2.40. Neizšķirta varbūtībai dots koeficients 3.50, bet laukuma saimnieku iespējas uzvarēt novērtētas ar 3.05.

Piecās no sešām abu vienību iepriekšējām tikšanās reizēm viena no komandām nav guvusi vārtus. Tikmēr čempionāta cīņās ar klubu dalību regulāri mači noslēdzas ar abu vienību vārtu guvumiem. Ir liela iespēja, ka šajā duelī abas Premjerlīgas dalībnieces gūs vārtus, koeficientam esot 1.70.

Kopš Džese Lingārds nonācis Londonas kluba “West Ham United” rindās deviņos no 11 aizvadītajiem mačiem viņam izdevies pārspēt vārtsargu. Tas, ka futbolists paveiks to arī šodien, novērtēts ar 2.67.

Standings provided by Sofascore

Spānija

Spānija čempionātā tiks aizvadīts viens duelis. 22:00 ceturtajā vietā esošā “Sevilla” uzņems Basku zemes pārstāvjus Bilbao “Athletic”.

25 Jul
Vakar 0
Šodien 0
Rīt 0
No records found

Sastāva iztrūkumi

Dzuljena Lopategi vadītajai “Sevilla” šajā spēlē nāksies iztikt bez diviem spēlētājiem, francūža Žila Kundē un čeha Tomaša Vaclika. Izbraukumā esošajai “Athletic” iztrūkums skaitliski būs nedaudz lielāks – nepalīdzēs Anders Kapa, Ikers Munjains, Jurijs Berčičs,Oiers Zaraga un Pero Nolaskoains.

Mājinieku vienībai izdevies pārspēt pretiniekus piecās cīņās pēc kārtas, bet bezzaudējumu sērija līgā sasniegusi astoņus mačus. “Athletic” tikmēr nav piekāpusies septiņos La Liga mačos pēc kārtas, bet uzvarēt spējusi tikai vienā no tām, pārējās spēlējot neizšķirti.

Turnīra tabulā Seviljas klubs atrodas ceturtajā vietā, no pirmajā pozīcijā esošās Madrides “Atletico” atpaliekot sešus punktus, bet otrās un trešās vietas turētājām ir tikai četri punkti vairāk.

Bilbao vienība šobrīd atrodas 10. pozīcijā ar iekrātiem 42 punktiem sezonas laikā. Uzvaras gadījumā klubs var atgriezties astotajā pozīcijā, ko vakar zaudēja un turpināt cīņu par vietu jaunizveidotajā Konferenču līgā.

Vienību iepriekšējos trīs savstarpējos mačos klubi pa reizei ir uzvarējuši, zaudējuši un spēlējuši neizšķirti. Sezonas pirmajā mačā ar 2:1 pārāki bija šī dueļa viesi Bilbao “Athletic”.

Šodien par favorītiem uzskatīti ar 1.62 uzskatīti “Sevilla”. Tam par iemeslu var kalpot, ka “Athletic” vienībai starp traumētiem ir trīs regulāri pamatsastāva spēlētāji. Iespēja, ka uzvarētājs šajā cīņā netiks noskaidrots, novērtēts ar koeficientu 4.00, bet viesu iespēja novērtēta ar 6.00.

Četrās no piecām iepriekšējām spēlēm, kur tikušās šīs abas vienības, gūti vairāk kā divi vārti. Šajā cīņā bukmeikeri vairāk sliecās uzskatīt, ka spēle nebūs pārāk rezultatīva un tiks gūti mazāk nekā trīs vārti, uzstādot koeficientu 1.80.

Arī iespēja, ka vārtus gūs abas vienības, viesu sastāva iztrūkumu dēļ, eksperti uzskata, ka tas nav visticamākais variants, uzstādot koeficientu 2.15.

To, ka mājiniekiem izdosies uzvarēt ar lielāku rezultāta starpību kā vieniem vārtiem (diviem un vairāk), bukmeikeri vērtē piesardzīgi, koeficientam esot 2.80.

Standings provided by Sofascore

Vācija

Vācijā noslēgušās kausa pusfināla spēles un atgriežas spēles augstākajā līgā. Plkst. 19:00 tiksies turnīra vidusdaļā esošā “Mainz 05” un izkrišanas zonas vienība “Hertha”.

25 Jul
Vakar 0
Šodien 0
Rīt 0
No records found

Sastāva iztrūkumi

Laukuma saimniekiem šīs dienas cīņā palīdzēt nevarēs tikai viens spēlētājs – Lūks Kilians. Tikmēr “Hetha” rindās trijiem spēlētājiem konstatēts Covid-19 – Dodi Lukebakio, Mārvinam Platenhārdam un Rūnem Jastereinam. Tāpat laukumā nedosies Luka Necs un Eduards Lovens. Nav skaidrības arī par Dejovaisio Zīfuika un Dedrika Bojatas varēšanu piedalīties mačā.

Iepriekšējā kārtā “Mainz 05” ar 2:1 pārspēja Vācijas varenāko vienību Minhenes “Bayern”, sagādājot klubam vien ceturto neveiksmi sezonā. Klubs uzvarējis trīs iepriekšējās cīņās Bundeslīgā, bet zaudējumu nav piedzīvojis jau septiņos dueļos pēc kārtas.

Tikmēr viesiem piecās iepriekšējās čempionāta kārtās gūti astoņi punkti, divas reizes esot pārākiem par pretiniekiem, tik pat reižu uzvarētāju nenoskaidrojot, bet reizi ar 0:2 piekāpās Dortmundes “Borussia” futbolistiem.

Savstarpējos dueļos līdz šim labāk ir gājis šīs dienas mājinieku vienībai, kas 10 iepriekšējās tikšanās reizēs panākumu spējusi gūt piecas reizes, trīs reizes vienības laukumu pametušas uzvarētāju nenoskaidrojot, bet “Hertha” pie trīs punktiem tikusi divas reizes.

“Hertha” nav spējusi tikt pie trīs punktiem jau 10 izbraukuma mačos pēc kārtas, piecas reizes zaudējot, bet vēl piecas cīnoties neizšķirti.

Arī šodien par nelieliem favorītiem uz uzvaru ir tieši mājinieki, kuriem dots koeficients 2.50. Viesu iespējas novērtētas ar 3.00, bet to, ka abi klubi dosies no laukuma ar vienu punktu kabatā, eksperti vērtējuši ar 3.35.

“Meinz 05” septiņās no deviņās iepriekšējām cīņām kā pirmā guvusi vārtus, arī šajā spēlē uzskatāms, ka to izdarīs tieši šī komanda, koeficientam esot 1.87.

Septiņās no iepriekšējām 10 cīņām Bundeslīgā mājinieku klubs nav ielaidis vārtus. Tāpēc iespēja, ka abas komandas vārtus negūs, vērtēta ar 2.05.

Standings provided by Sofascore

Itālija

Serie A šodien gaidāms lejasgala vienību duelis. Tajā tiksies 17. vietā esošā “Torino” un priekšpēdējā, 19. pozīcijā esošā “Parma”. Duelis sāksies 21:45.

25 Jul
Vakar 0
Šodien 0
Rīt 0
No records found

Sastāva iztrūkumi

Ja Turīnas klubam problēmu nav un laukumā nevarēs doties tikai divi spēlētāji – Simons Verdi un Rolando Mandagora -, kuri izcieš diskvalifikāciju, tad “Parma” rindas ir pamatīgi paplucinātas. Šovakar laukumā neredzēsim Janu Karamo, Valentīnu Miheilu, Simonu Jakoponi, Denisu Manu, Roberto Inglezi, Vilanu Siprienu, Andrea Konti, Lautaro Valenti, Džošua Zirkzē, Botondu Balogu, Mitia Sprogati, Čaku Traore, Drisu Kamarā, Hansu Nikolusi Kavilju.

Deviņās iepriekšējās Itālijas čempionāta spēlēs “Torino” pretiniekus spējuši pārspēt trīs reizes, divas reizes mačs noslēdzies uzvarētāju nenoskaidrojot, bet vēl četras reizes uzvaru nav izdevies iegūt.

Šī vakara pretiniekiem ir veicies krietni sliktāk – 10 iepriekšējās cīņās viens panākums, trīs neizšķirti un sešas neveiksmes.

Uzvara nepieciešama abiem klubiem un neizšķirts tiks uzskatīts par neveiksmi. “Torino” ir vienāds punktu skaits ar 18. vietā esošo “Benevento” un panākums ļautu minimāli attālināties no izkrišanas zonas. Tikmēr, ja uzvaru gūs “Parma”, tas ļaus vienībai pietuvoties “Benevento” un saglabāt teorētiskas iespējas neizkrist no Itālijas augstākās līgas.

Par izteiktiem dueļa favorītiem uzskatāmi turīnieši, kuriem atvēlēts koeficients 1.62. Uz pārsteidzošu viesu komandas panākumu bukmeikeri uzstādījuši koeficientu 5.50, bet to, ka uzvarētājs noskaidrots netiks, iespējamība ir 4.30.

Vismaz deviņi stūra sitieni bijuši sešos no septiņiem iepriekšējiem Turīnas dueļiem līgā. Iespēja, ka tas atkārtosies arī šodien un tiks izpildīti vairāk kā 8.5 stūra sitieni, novērtēts ar koeficientu 1.47 .

“Parma” nav zaudējusi ar vairāk kā vieniem vārtiem septiņos no 10 iepriekšējiem mačiem., tomēr sastāva robu dēļ iespēja, ka šoreiz “Torino” izdosies būt pārākiem ar vismaz divu vārtu starpību, novērtēta ar koeficientu 2.50.

Standings provided by Sofascore
Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss