Eiropas līgas pusfināli: “Eintracht” un “Rangers” jānotur pārsvari

Eintracht, Likme.tv
3. maijs, 2022, 12:41

Ceturtdienas vakarā norisināsies UEFA Eiropas līgas pusfinālu atbildes spēles. Nedēļu atpakaļ norisinājās pirmie mači, un Frankfurtes “Eintracht” viesos ar 2:1 pārspēja “West Ham United”, bet “RB Leipzig” savā laukumā tika galā ar Glāzgovas “Rangers” – 1:0. Tagad atliek vien nosargāt vadību, un biļetes uz finālu būs kabatā.

“Eintracht” – “West Ham”

Londonā rezultāts tika atklāts ļoti ātri, jo “Eintracht” spēlētājs Ansgars Knaufs bija precīzs jau spēles 49. sekundē. Puslaika turpinājumā “West Ham” panāca izlīdzinājumu, tomēr pēc pārtraukuma Daiči Kamada vēlreiz izvirzīja vadībā viesus no Vācijas, un turpmākajā laikā rezultāts nemainījās.

Vācijas Bundeslīgā “Eintracht” par neko īsti atlikušajā sezonas daļā necīnās, un iepriekšējā kārtā zaudēja Leverkūzenes “Bayer” ar 0:2. “West Ham” Anglijas Premjerlīgā gan jānotur vismaz septītā pozīcija, lai būtu iespēja spēlēt Eirokausos arī nākamajā sezonā, bet piedzīvotā neveiksme Londonas derbijā pret “Arsenal” (1:2) bija trešā pēdējos četros mačos.

Bukmeikeri pirms ceturtdienas spēles uzskata “Eintracht” par minimālu favorīti, izliekot koeficientu 2,55. Uz “West Ham” panākumu sporta draugi var uzlikt ar koeficientu 2,90, savukārt neizšķirta varbūtība novērtēta ar koeficientu 3,50.

“Rangers” – “RB Leipzig”

Pirmajā spēlē “Leipzig” daudz kontrolēja bumbu, izdarīja četrus sitienus pa vārtiem, bet precīza bija tikai vienreiz – 85. minūtē Anhelino raidīja bumbu vārtos.

Lai gan Vācijas Bundeslīgā čempione zināma, intriga saglabājusies par pārējām pozīcijām. Leipciga aktīvi cīnās par pirmo četrinieku, kas garantētu vietu Čempionu līgā, bet sāpīga neveiksme iepriekšējā kārtā tika piedzīvota pret Menhengladbahas “Borussia” ar 1:3. Divas kārtas pirms turnīra beigām “Leipzig” atpaliek no 4. vietas par punktu, bet ir priekšā 6. vietai par diviem.

Lielais Glāzgovas derbijs risinājās maija pirmajā dienā, turklāt “Rangers” un “Celtic” ir vienīgās divas pretendentes uz titulu. Komandas cīnījās 1:1, un “Rangers” trīs kārtas pirms sezonas beigām atpaliek par sešiem punktiem.

Šajā mačā bukmeikeri par lielāku favorīti uzskata “Leipzig”, jo koeficients uz Vācijas komandas uzvaru ir 2,08. Otra reālākā iespēja ir “Rangers” uzvara ( 3,70), taču nekur tālu neatpaliek variants par neizšķirtu pēc 90 minūtēm – koeficients 3,80.