Durants vēršas pie faniem, lai tie sāktu cienīt basketbolistus

Likme TV 31.05.21, 11:35

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Brūklinas “Nets” viens no līderiem Kevins Durants, komentējis Bostonas “Celtics” fanu rīcību pret savu komandas biedru Kairiju Ērvingu, vēstīts portālā “Yahoo Sports“.

Pēc izslēgšanas spēļu pirmās kārtas ceturtā mača starp Brūklinas “Nets” un Bostonas “Celtics”, brīdī, kad viesu komanda devās uz ģērbtuvēm, kāds iekarsis “Celtics” fans pretinieku saspēles vadītāja virzienā meta pudeli.

Pievienojies Betsafe jau šodien un iegūsti

50 EURvērtas likmes

Durants uzskata, ka līdzjutēji brīžiem nesaprot, ka nav ieradušies uz cirku un, ka viņu priekšā atrodas dzīvi cilvēki: “Kādā brīdī līdzjutējiem nāksies pieaugt. Kad skatieties šo spēli, saprotiet, ka jūsu priekšā ir dzīvi cilvēki. Mēs neesam dzīvnieki un neatrodamies cirkā.”

“Cieniet spēli un cilvēkus apkārt, bet beigu beigās izturieties ar cieņu paši pret sevi,” pie faniem vērsās basketbolists: “Jūsu mātes neleposies ar jums redzot, ka metat ar ūdens pudelēm vai spļaujat virsū, vai apmētājat ar popkornu basketbolistus. Pieaudziet, sasodīts. Šī spēle ir lielāka par jums.”

Vīrietis, kurš uzvilcis Bostonas “Celtics” bijušā basketbolista Maika Gārneta kreklu un meta šo pudeli arestēts un saņēmis aizliegumu jebkad apmeklēt basketbola spēles “TD Garden” arēnā.

Neilgi pirms incidenta Ērvings izaicinoši uzkāpa uz “Celtics” logotipa Lakija sejas, kas attēlota basketbola laukuma centrā. Basketbolists pārstāvēja Bostonas vienību no 2017. līdz 2019. gadam.

Lielākais starta sporta bonuss Latvijā!

Līdz 150 EURNaudas atmaksa sporta likmēm

 

Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
100% cashback līdz 40 EUR! SAŅEMT