Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Durants vēršas pie faniem, lai tie sāktu cienīt basketbolistus

Kevins Durants, likmetv
31. maijs, 2021, 11:35
Kevins Durants | Foto: NBA

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Brūklinas “Nets” viens no līderiem Kevins Durants, komentējis Bostonas “Celtics” fanu rīcību pret savu komandas biedru Kairiju Ērvingu, vēstīts portālā “Yahoo Sports“.

Pēc izslēgšanas spēļu pirmās kārtas ceturtā mača starp Brūklinas “Nets” un Bostonas “Celtics”, brīdī, kad viesu komanda devās uz ģērbtuvēm, kāds iekarsis “Celtics” fans pretinieku saspēles vadītāja virzienā meta pudeli.

Durants uzskata, ka līdzjutēji brīžiem nesaprot, ka nav ieradušies uz cirku un, ka viņu priekšā atrodas dzīvi cilvēki: “Kādā brīdī līdzjutējiem nāksies pieaugt. Kad skatieties šo spēli, saprotiet, ka jūsu priekšā ir dzīvi cilvēki. Mēs neesam dzīvnieki un neatrodamies cirkā.”

“Cieniet spēli un cilvēkus apkārt, bet beigu beigās izturieties ar cieņu paši pret sevi,” pie faniem vērsās basketbolists: “Jūsu mātes neleposies ar jums redzot, ka metat ar ūdens pudelēm vai spļaujat virsū, vai apmētājat ar popkornu basketbolistus. Pieaudziet, sasodīts. Šī spēle ir lielāka par jums.”

Vīrietis, kurš uzvilcis Bostonas “Celtics” bijušā basketbolista Maika Gārneta kreklu un meta šo pudeli arestēts un saņēmis aizliegumu jebkad apmeklēt basketbola spēles “TD Garden” arēnā.

Neilgi pirms incidenta Ērvings izaicinoši uzkāpa uz “Celtics” logotipa Lakija sejas, kas attēlota basketbola laukuma centrā. Basketbolists pārstāvēja Bostonas vienību no 2017. līdz 2019. gadam.

 

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis