40 EUR bezriska likme
Saņemt

Dārziņš: Nevaru pierast spēlēt pie tukšām tribīnēm

Lauris Dārziņš, likmetv
24. maijs, 2021, 9:07
Lauris Dārziņš | Foto: Natalia Fedosenko/TASS

Latvijas izlases hokejists Lauris Dārziņš sarunā ar “LTV” programmu “Rīta Panorāma” par Rīgā notiekošo pasaules čempionātu atklājis, ka spēlēt pie tribīnēm bez faniem ir ļoti nepierasti.

Par dzīvi burbulī Latvijas hokejisti izsakās pozitīvi, viss ir noorganizēts augstākajā līmenī, tomēr kā atzīst Dārziņš, spēlēt pie tukšām tribīnēm ir visneierastāk: “Es visvairāk nevaru pierast, ka ir tukšas tribīnes. Esmu pieradis un izbaudījis lieliskas atmosfēras, lai kuru komandu arī pārstāvētu, halles ir bijušas puslīdz pilnas, esmu spēlējis atbildīgās spēlēs un tādos brīžos (pie pilnām tribīnēm) var parādīt savu labāko sniegumu. Tas ir tas, ar ko vēl mēģinu aprast.”

Vienīgais izlases debitants Renārs Krastenbergs atklāja, ka pirmās divas dienas ir bijis dīvaini, ka nedrīkstēja iziet no viesnīcas numuriņa, ēdiens tika pienests pie durvīm un nevienu nevarēja satikt. Šobrīd režīms ir jau brīvāks, pusdienas var notikt komandas lokā un nav stingri noteikts sēdēt istabiņā.

Valstsvienības kapteinis Kaspars Daugaviņš stāstīja, ka treneris Bobs Hārtlijs jau pirms čempionāta ir pateicis, ka galvenais mērķis ir medaļas: “Bobs ir vienmēr bijis no tiem, kas runā par medaļām un augstākajiem mērķiem. Jau pirms čempionāta morāli tiek iedzīts, ka jācīnās par kaut ko, nevis vienkārši jāspēlē. Mums pašiem arī ir tā ticība, kas strādā nedaudz kā komandas moto, jo mēs paši tam ticam.”

Nākamo spēli Latvijas izlase aizvadīs šodien, kad plkst. 16:15 spēkosies ar Itālijas valstsvienību.

Latvija B apakšgrupā spēlē ar Itālijas, Kanādas, ASV, Somijas, Kazahstānas, Vācijas un Norvēģijas hokejistiem.

 

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis