Cigaņikam rezultatīva spēle pret Dubras “Oleksandrija” un bronzas medaļa

"Zorja" svin bronzas medaļu, likmetv
9. maijs, 2021, 17:04
"Zorja" svin bronzas medaļu | Foto: "Zorya"

Latvijas futbola izlases pussargs Andrejs Cigaņiks svētdien Ukrainas premjerlīgas spēlē asistēja vārtu guvumā un palīdzēja Luhanskas “Zorja” komandai svinēt uzvaru.

“Zorja” Zaporižjā pēdējās kārtas spēlē ar rezultātu 2:1 (0:0) pārspēja “Oleksandrija” vienību, kuras pieteikumā nebija Latvijas izlases aizsarga Kaspara Dubras.

Pirmajā puslaikā viesiem 11 metru soda sitienu nerealizēja Dmitro Hrečiškins un pirmās 45 minūtes noslēdzās neizšķirti 0:0. Tuvojoties puslaika vidum, 63.minūtē, pēc Cigaņika piespēles no kreisās malas 1:0 mājinieku labā panāca Oleksandrs Gladkijs, bet desmit minūtes vēlāk Danils Alefirenko nostiprināja “Zorja” komandai vadību. Četras minūtes pirms pamatlaika beigām Romans Vantuhs vienus vārtus atguva, bet tas neliedza Cigaņikam un komandas biedriem svinēt uzvaru.

Cigaņiks laukumā pavadīja visas 90 minūtes.

Ceturtdien “Zorja” Ternopiļā Ukrainas kausa finālā spēkosies ar slaveno Kijevas “Dinamo”, kas šosezon atgriezās Ukrainas čempiones tronī.

“Zorja” ar 50 punktiem 26 spēlēs ieņēma trešo vietu, bet “Oleksandrija” ar 29 punktiem bija septītā.