Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Čehijas izlase nosauc sastāvu Eiropas čempionātam

Čehijas futbola izlase, likmetv
25. maijs, 2021, 16:27
Čehijas futbola izlase | Foto: Čehijas futbola izlase

Čehijas izlasē Eiropas čempionāta futbolā finālturnīram vieta rezervēta arī Ondržejam Kūdelam, paziņojis valstsvienības galvenais treneris Jaroslavs Šilhavijs.

Kūdelas pievienošanās komandai ir atkarīga no Eiropas Futbola federāciju asociācijas (UEFA) lēmuma apelācijas lietā par diskvalifikāciju rasisma dēļ.

UEFA aprīlī uz desmit spēlēm diskvalificēja Prāgas “Slavia” aizsargu saistībā ar aizdomām, ka viņš martā Eiropas līgas spēlē ar rasistisku piezīmi aizskāris Glāzgovas “Rangers” futbolistu Glenu Kamaru.

Kūdelas, kuru pirmdien atzina par Čehijas līgas labāko aizsargu, apelāciju UEFA plāno izskatīt trešdien.

Čehijas izlases kapteinis gaidāmajā turnīrā būs Berlīnes “Hertha” pussargs Vladimīrs Darida, bet sliktās sportiskās formas dēļ izlasē nav iekļauts Prāgas “Sparta” pussargs Boržeks Dočkals.

Komandai nepievienosies arī “Slavia” vārtsargs Ondržejs Kolaržs, kurš spēlē pret “Rangers” guva galvaskausa lūzumu un kopš tā laika ir spēlējis ar īpašu aizsargķiveri.

Čehi Eiropas čempionāta finālturnīram kvalificējušies septīto reizi pēc kārtas. Čehijas izlase finālturnīrā D grupā 14.jūnijā spēlēs pret Skotiju, 18.jūnijā pret Horvātiju un 22.jūnijā pret Angliju.

Komanda kopā sanāks 30.maijā un nākamajā dienā dosies uz treniņnometni Itālijā. 4.jūnijā Boloņā Čehijai gaidāma pārbaudes spēle pret Itāliju, bet 8.jūnijā Prāgā plānota pārbaudes spēle pret Albāniju.

Čehoslovākija Eiropas čempionāta finālturnīrā uzvarēja 1976.gadā, bet Čehija 1996.gadā ieguva sudraba medaļas. 2004.gadā Čehijas izlase piedzīvoja zaudējumu pusfināla spēlē.

Čehijas izlases sastāvs Eiropas čempionāta futbolā finālturnīram:

vārtsargi: Alešs Mandouss (Olomoucas “Sigma”), Jirži Pavlenka (Brēmenes “Werder”, Vācija), Tomāšs Vaclīks (“Sevilla”, Spānija);

aizsargi: Jans Boržils, Davids Zima (abi – Prāgas “Slavia”), Jakubs Brabecs (Pilzenes “Viktoria”), Ondržejs Čelustka (Prāgas “Sparta”), Vladimīrs Coufals (Vesthemas “United”, Anglija), Pavels Kaderžābeks (“Hoffenheim”, Vācija), Tomāšs Kalass (“Bristol City”, Anglija), Alešs Matēju (“Brescia”, Itālija);

pussargi: Antonīns Barāks (“Verona”, Itālija), Vladimīrs Darida (Berlīnes “Hertha”, Vācija), Adams Hložeks (Prāgas “Sparta”), Tomāšs Holešs, Lukāšs Masopusts, Petrs Ševčīks (visi – Prāgas “Slavia”), Jakubs Jankto (“Sampdoria”, Itālija), Alekss Krāls (Maskavas “Spartak”, Krievija), Jakubs Pešeks (Liberecas “Slovan”), Tomāšs Součeks (Vesthemas “United”, Anglija);

uzbrucēji: Mihaels Krmenčīks (Saloniku PAOK, Grieķija), Tomāšs Pekharts (Varšavas “Legia”, Polija), Patriks Šiks (Leverkūzenes “Bayer”, Vācija), Matejs Vidra (“Burnley”, Anglija).

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis