Šiks mēģinās turpināt vilkt savu izlasi uz priekšu

Patriks Šiks, likmetv
30. jūnijs, 2021, 12:57
Patriks Šiks | Foto: Daily Sabah

Trešajā ceturtdaļfināla pārī EURO 2020 tiksies Čehijas un Dānijas valstsvienības, kuru spēle sāksies plkst. 19:00.

27 Jul
Vakar 0
Šodien 0
Rīt 0
No records found

Prognozētie sākumsastāvi:

Čehija: vārtsargs- Tomāšs Vacliks, izsargi – Pāvels Kaderžabeks, Ondržejs Čelustka, Tomāšs Kalašs, Vladimirs Coufals, Tomāšs Holešs, pussargi – Tomāšs Součeks, Lukašs Masopusts, Antonīns Baraks, Petrs Ševčiks, uzbrucējs – Patriks Šiks.

Dānija: vārtsargs – Kaspers Šmaihels, aizsargi – Simons Kjaers, Andreass Kristensens, Jenss Stīgers – Larsens, Janniks Vestergors, Joakims Melē, pussargi – Tomass Deleini, Pjērs Emīls Hoibergs, Mikaels Damsgārds, uzbrucēji – Martins Braitvaits, Kaspers Dolbergs.

Dānijas izlases uzbrucēja Jusufa Polsena dalība šajā duelī ir zem jautājuma zīmes.

Čehijas izlasei, lai iekļūtu šajā turnīra stadijā, bija jāpārvar ļoti nopietns pretinieks – Nīderlandes valstsvienība. Daudzi to nebija gaidījuši, bet viņiem tas izdevās, maču noslēdzot ar ar 2:0. Visvairāk pārsteidza fakts, ka vienībai izdevās neielaist vārtus, ko līdz šim neviena cita izlase šajā finālturnīrā, spēlējot pret “oranžajiem”, nebija paveikusi.

Pirmais puslaiks noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu, nekam neliecinot, ka nīderlandiešiem turnīrs noslēgsies. Tomēr viss mainījās pēc Mathijsa De Lihta sarkanās kartītes. 68. minūtē precīzu raidījumu izpildīja Tomāšs Holešs, bet vēl 12 minūtes vēlāk izcēlās šī turnīra atklājums Patriks Šiks. Tie uzbrucējam bija jau ceturtie vārti EČ.

Dānija, no otras puses, ļoti pārliecinoši uzvarēja Velsas valstsvienību ar 4:0. Pirmos divus vārtus vienības labā guva Kaspers Dolbergs, bet vēlāk atzīmējās arī Joakims Melē un Martins Braitvaits.

Šīs abas izlases viena pret otru spēlējušas 12 reizes, visbiežāk uzvarētāju nenoskaidrojot. Tas nav izdevies septiņos gadījumos. Atlikušajās piecās cīņās, kad tas tomēr ir paveikts, tikai nedaudz labāk ir veicies čehiem, kas uzvarējusi trīs reizes, bez piekāpusies saviem oponentiem divas.

Pārbaudes spēle1:0

Eksperti uzskata, ka par šī pāra favorīti uzskatāmi Dānijas futbolisti, kuriem piešķirts koeficients 2.25. Neizšķirta varbūtībai tas ir 3.23, bet Čehijas valstsvienībai 3.92.