Būt vai nebūt – “Riga” FC izšķirošā spēle par vietu grupu turnīrā

Riga FC, likmetv
25. augusts, 2021, 22:35

Ceturtdienas vakarā plkst. 19:00 UEFA Konferences līgas kvalifikācijas pēdējā jeb “play-off” kārtā grupu turnīra dalībnieci noskaidros Gibraltāra “Red Imps” un “Riga” FC. Skaidrs ir tas, ka nekas nav skaidrs, jo pirmais mačs noslēdzās ar rezultātu 1:1, līdz ar to abu komandu izredzes ir vienādas, jo jāatceras, ka vairāk netiek ņemts vērā noteikums par izbraukumā gūtajiem vārtiem.

Pirms nedēļas Rīgā labāk spēli iesāka “Riga” FC, taču līdz pirmajiem gūtajiem vārtiem bija jāpagaida kāds laiciņš. Mača 61. minūtē pirms mirkļa laukumā nākušais Jurijs Vakulko saņēma precīzu piespēli no Edgara Babajana un raidīja bumbu vārtos. Prieki gan nebija ilgi, jo 11 minūtes vēlāk “Red Imps” spēlētājs Fernando Karalelo vienatnē apspēlēja rīdzinieku vārtsargu Ivanu Brkiču, kas nozīmēja rezultāta izlīdzināšanu. Turpinājumā “Red Imps” vairs aktīvi nedevās vārtu virzienā, savukārt rīdzinieku mēģinājumi apdraudēt pretinieku vārtus nebija īpaši sekmīgi.

Tā kā Gibraltārā futbola sezona sāksies vien oktobrī, tad visai loģiski, ka nedēļas laikā “Red Imps” nav devusies laukumā, savukārt “Riga” FC paspēja aizvadīt spēli Latvijas kausa ceturtdaļfinālā, ar rezultātu 3:0 pieveicot “Albatroz FC / FK Jelgava”.

Bukmeikeri par spēles favorīti uzskata “Riga” FC, piedāvājot koeficientu 2,36 uz rīdzinieku uzvaru. Ļoti līdzīgi novērtētas iespējas, ka vietu grupu turnīrā pamatlaikā izcīnīs “Red Imps” ( 3,15) vai arī būs nepieciešams papildlaiks uzvarētāja noskaidrošanai ( 3,25).