Bļugers un “Penguins” spēj reabilitēties (VIDEO)

Teodors Bļugers, likmetv
19. maijs, 2021, 8:16
Teodors Bļugers, likmetv | Foto: Nicholas T. Loverde/CSM via ZUMA Wire

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers kopā ar Pitsburgas “Penguins” komandu otrdien izcīnīja uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas pirmās kārtas spēlē, izlīdzinot rezultātu sērijā.

Pitsburgas “Penguins” mājās revanšējās Ņujorkas “Islanders” par zaudējumu pirmajā mačā – 2:1 (2:0, 0:1, 0:0), sērijā līdz četrām uzvarām panākot neizšķirtu 1-1.

Bļugers spēlēja 13 minūtes un 25 sekundes, no tām 28 sekundes aizvadot mazākumā. Viņš divreiz meta pa vārtiem, divreiz pārtvēra ripu un uzvarēja 63% iemetienu.

Vadībā “pingvīni” izvirzījās ceturtajā minūtē, kad precīzs bija Braiena Rasta metiens, bet uzvaras vārtus jau 14.minūtē iemeta Džefs Kārters pēc Kasperi Kapanena un Džereda Makkena piespēlēm.

Viesi spēja atgūt tikai vienus vārtus, 35.minūtē Džošam Beilijam panākot 1:2.

Uzvarētāju vārtos Tristens Džerijs atvairīja 37 viesu metienus, bet pretējā laukuma galā galā Semjons Varlamovs tika galā ar 43 metieniem.

Sērija ceturtdien un sestdien turpināsies Ņujorkā.

“Penguins” ir garākā aktīvā izslēgšanas turnīru sērija Ziemeļamerikas profesionālajā sportā – Pitsburgas vienība “play-off” spēlē 15.gadu pēc kārtas.

Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā vienības katra izspēlēja 56 dueļus.