40 EUR bezriska likme
Saņemt

Bļugers ātri atgūstas no traumas, bet zaļā gaisma vēl netiek dota

Teodors Bļugers, likmetv
3. aprīlis, 2021, 10:59
Teodors Bļugers | Foto: Credit Image: © Eric Canha/CSM via ZUMA Wire

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Pitsburgas “Penguins” latviešu uzbrucējs Teodors Bļugers piektdienas rītā Bostonā aizvadījis pilnvērtīgu treniņu, ziņo vienības reportiere Mišelle Krekolo.

Bļugers marta vidū guva ķermeņa augšdaļas savainojumu un kopš tās reizes nav atgriezies laukumā, izlaižot deviņus mačus.

Pagājušajā nedēļā viņš atgriezās komandas treniņos un trešdien slidoja kopā ar Pitsburgas “Penguins” rezerves sastāvu, taču pret viņu vēl nedrīkstēja pielietot spēka spēli. Piektdien Bostonā Latvijas hokejists jau aizvadījis pilnvērtīgu treniņu un viņam nebija ierobežota kontakta spēle ar komandas biedriem.

“Viņš varēja trenēties pilnā kontaktā, kas ir ļoti laba ziņa. Tas ir pats pēdējais posms pirms atgriešanās spēlēs, tāpēc liek domāt, ka tas brīdis drīz pienāks. Tomēr vēl nav dota zaļā gaisma viņa spēlēšanai,” pēc piektdienas treniņa teica “Penguins” galvenais treneris Maiks Salivans.

Sestdien plkst.20 pēc Latvijas laika “Penguins” viesosies pie Bostonas “Bruins”.

Bļugers šajā sezonā 28 spēlēs guvis četrus vārtus, 11 reizes rezultatīvi piespēlējis un iekrājis pozitīvu lietderības koeficientu +8.

“Penguins” ieņem trešo vietu Austrumu divīzijā.

Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā līdz 8.maijam vienības katra izspēlēs 56 dueļus.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis