Bļugers atgriežas laukumā, “Penguins” zaudē “bullīšos” (VIDEO)

Teodors Bļugers, likmetv
16. aprīlis, 2021, 8:00
Teodors Bļugers | Foto: Credit Image: © Eric Canha/CSM via ZUMA Wire

Latvijas hokejista Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Pitsburgas “Penguins” ceturtdien cieta zaudējumu “bullīšos”.

“Penguins” mājās ar 1:2 (0:0, 1:0, 0:1, 0:0, 0:1) “bullīšos” zaudēja Filadelfijas “Flyers”.

Bļugers šajā spēlē laukumā pavadīja 15 minūtes un 38 sekundes, no kurām divas minūtes un trīs sekundes nospēlētas mazākumā. Viņš divreiz meta pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus, uzvarēja piecus no deviņiem iemetieniem un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Otrā perioda sestajā minūtē vienīgos “Penguins” vārtus guva kapteinis Sidnijs Krosbijs, bet Jakubs Voračeks trešās trešdaļas otrajā minūtē rezultātu izlīdzināja. Uzvaru nesošo “bullīti” iemeta Šons Kutirē.

Svētdien “Penguins” savu nākamo spēli aizvadīs ar Bufalo “Sabres”, kas ceturtdien viesos ar 5:2 (1:1, 3:1, 1:0) uzvarēja Vašingtonas “Capitals”.

Savainojuma dēļ “Sabres” šosezon nevar palīdzēt Zemgus Girgensons.

Anderss Bjorks “Sabres” rindās izcēlās ar 1+1, kamēr divas rezultatīvas piespēles iekrāja Dilans Kozenss. “Capitals” vienībā precīzi meta Entonijs Manta un Dmitrijs Orlovs.

“Penguins” ar 57 punktiem 43 spēlēs Austrumu divīzijā ieņem trešo vietu, bet piecas pozīcijas zemāk ar 29 punktiem atrodas “Sabres”.

Jau ziņots, ka Elvis Merzļikins ceturtdien NHL spēlē ielaida četrus vārtus, viņa pārstāvētajai komandai Kolumbusas “Blue Jackets” piedzīvojot zaudējumu.

“Blue Jackets” viesos ar 1:4 (1:0, 0:2, 0:2) zaudēja Dalasas “Stars”. Merzļikins vārtos aizvadīja visu spēli un atvairīja 27 no 31 metiena, tverot 87,1% raidījumu.

“Blue Jackets” ar 39 punktiem 45 spēlēs Centrālajā divīzijā ieņem septīto vietu astoņu klubu konkurencē.

Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā līdz 8.maijam vienības katra izspēlēs 56 dueļus.