Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Bijušais Rīgas “Dinamo” hokejists stāsta par karjeras iespējām

Linuss Videls, likmetv
27. aprīlis, 2021, 21:33
Linuss Videls | Foto: HockeyNews

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Nursultanas “Barys” zviedru uzbrucējs Linuss Videls atklājis savas karjeras turpinājuma iespējas.

“Kopumā sezona pagāja labi, bet kopumā bija brīži, kad gribējās vēl labāk. Ilgāku laiku bija grūti atrast sapratni ar partneriem. Šī bija grūta sezona, bet kopumā domāju bija normāls gads, neskatoties uz koronavīrusu,” par aizvadīto sezonu stāstīja pieredzējušais hokejists.

“Šobrīd man ir divi varianti, ko darīt tālāk – palikt KHL vai atgriezties Zviedrijā. Tas ir grūta izvēle. Apspriedīšos ar ģimeni un pieņemšu lēmumus, bet šobrīd neko nevaru vēl pateikt,” par iespējamo nākotni runāja Videls.

“Ja palikšu mājās, man būs vairāk laika, ko pavadīt ar ģimeni. Viss atkarīgs no tā, kāda komanda man piedāvās līgumu, kāda būs piedāvātā loma un kādi būs kluba uzdevumi,” Par priekšrocībām spēlējot Zviedrijā stāstīja hokejists.

“Nevaru pateikt vai atgriezīšos “Sodertalje”, kur esmu pavadījis lielāko daļu savas karjeras. Ir interese no vairākiem klubiem. Neslēpšu, ka atrašanās tuvums Stoholmai, kur dzīvo mana ģimene būs liela loma. Bet pagaidām, kad man vēl ir līgums ar “Barys” nevēlos atklāt nekādus variantus,” par izvēles iespējām runāja aizsargs.

“Man patīk spēlēt KHL. Tur spēlē daudz pieredzējušu un prasmīgu hokejistu. Uzskatu, ka es vēl joprojām varu spēlēt augstākajā līmenī. Un to pierāda arī mani iepriekšējo sezonu rezultāti. Vēl joprojām esmu labā formā ar labiem fiziskajiem dotumiem,” hokejists pastāstīja par līmeni KHL.

“Daudzi domā, ka es savā vecumā esmu jau pietiekami pieredzējis spēlētājs, jo man drīz būs jau 36 gadi. Jā, tā ir, bet iepriekšējā sezonā es aizvadīju gandrīz visus mačus, izņemot tos, kuru nācās izlaist nepareiza koronavīrusa testa dēļ. Neizlaidu nevienu cīņu traumas vai slimības dēļ. Tā bija arī 2019./2020. gada sezonā, kad izlaidu tikai tās cīņas, kad deva atpūtu pirms izslēgšanas mačiem,” par savu labo veselību priecājās zviedru hokejists.

“Esmu vēl pilns spēka un gribu spēlēt hokeju. Domāju, ka mēneša laikā pieņemšu galalēmumu, kur tieši turpināšu karjeru. Mājās vai ārzemēs, nezinu. Pašlaik tas ir 50/50 lēmums,” intervijā ar “HockeyNews” atklāja Videls.

Aizvadītajā sezonā Nursultanas “Barys” rindās aizvadīja 59 spēles regulārajā sezonā, gūstot 36 punktus (9+27). Bet sešās izslēgšanas spēlēs viņš guva piecus punktus, reizi raidot ripu vārtos un četras reizes rezultatīvi piespēlējot. Zviedrs arī divas reizes pārstāvējis Rīgas “Dinamo” – 2014./2015. gada sezonā un no 2018. līdz 2019. gadam.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis