40 EUR bezriska likme
Saņemt

Bijušais NBA spēlētājs atklāj no kuriem spēlētājiem viņš visvairāk baidījies

Šakils O`Nīls, likmetv
18. maijs, 2021, 10:56
Šakils O`Nīls | Foto: Forbes

Bijušais basketbolists Šakils O`Nīls atzinies, ka viņam karjeras laikā bija bail spēlēt pret četriem spēlētājiem, kurus viņš arī atklāja.

“Kādu laiku atpakaļ es jau atcerējos, cik ļoti man bija bail spēlēt pret Džordanu. Ir vēl daži, no kuriem man bija bail jau pēc pirmās tikšanās reizes,” atklāja bijušais basketbolists.

216 centimetrus garais un 147 kilogramus smagais milzis nosauca vēl spēlētājus, kurus viņš laukumā satikt nevēlējās. “Man bija bail no Patrika Jūinga, jo es bērnībā skatījos kā viņš spēlē. Viņš zināja, ka esmu no Ņūdžersijas un man bija pāris viņa krekli. Man bija ļoti bail no Maikla. Velns vien zina kāpēc, bet man bija bail no Dominika Vilkinsa un arī Deivida Robinsona.”

Amerikāņu basketbolists tika draftēts 1992. gadā ar kopējo pirmo numuru. Viņš spēlējis sešās Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienībās, Orlando “Magic”, Losandželosas “Lakers”, Miami “Heat”, Fīniksas “Suns”, Klīvlendas “Cavaliers” un Bostonas “Celtics”, kur 2011. gadā noslēdza savu profesionālo karjeru.

Karjeras laikā viņš izcīnīja četrus čempiona gredzenus (trīs ar “Lakers” un vienu ar “Heat”) un trīs reizes kļuvis par finālsērijas MVP.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis