Bertāns un “Wizards” izcīna panākumu pār NBA līdervienību

13. aprīlis, 2021, 8:13

Dāvis Bertāns pirmdien guva desmit punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, kurā viņa pārstāvētā Vašingtonas “Wizards” komanda viesos pārspēja līgas līdervienību Jūtas “Jazz”.

Jūtas “Jazz” savā laukumā piekāpās Vašingtonas “Wizards” ar 121:125 (42:33, 23:37, 23:28, 33:27).

Bertāns spēlēja 26 minūtes un sešas sekundes, grozā raidot trīs no septiņiem tālmetieniem, kā arī vienīgo soda metienu. Tāpat viņš izcīnīja četras atlēkušās bumbas, pa reizei rezultatīvi piespēlēja, pārķēra bumbu, bloķēja metienu un pārkāpa noteikumus. “Wizards” ar latvieti laukumā iemeta par pieciem punktiem vairāk, nekā ielaida.

“Wizards” vienībā ar 34 punktiem rezultatīvākais bija Bredlijs Bīls, bet kārtējais “triple-double” – 25 punkti, 14 atlēkušās bumbas un 14 rezultatīvas piespēles – tika Raselam Vestbrukam.

“Jazz” no zaudējuma neglāba Donovana Mičela 42 un Bojana Bogdanoviča 33 punkti.

Viesi vadību pārņēma otrās ceturtdaļas vidū un, atskaitot trešās ceturtdaļas vidu, pārsvaru nosargāja līdz cīņas beigām. Pēdējās ceturtdaļas sākumā “Wizards” pēc Iša Smita divpunktu metiena “burvji” panāca lielāko pārsvaru spēlē – 109:90 -, ko “Jazz” nespēja deldēt līdz pat beigu sirēnai.

Vašingtonas komanda ar 20 uzvarām 53 cīņās ieņem 12.vietu Austrumu grupā, bet Jūtas vienība ar 50 panākumiem 54 dueļos ir pirmā līgā.

Bertānam ar komandas biedriem priekšā ir vēl trešā izbraukuma spēle – trešdien Sakramento pret “Kings”.

Citā spēlē Dalasas “Mavericks” mājās piekāpās Filadelfijas “76ers” ar 95:113 (26:30, 22:30, 21:28, 26:25).

Mājinieki cīņu aizvadīja bez Kristapa Porziņģa sastāvā, viņam dodot atpūtu, jo tā Dalasas klubam bija otrā spēle divas dienās.

Luka Dončičs mājiniekiem guva 32 punktus, bet viesiem 36 punkti Džoela Embīda kontā, ar 20 punktiem piebalsojot Furkanam Korkmazam.

Dalasas vienība ar 29 uzvarām 53 cīņās ieņem septīto vietu Rietumu grupā, bet Filadelfijas klubs ar 37 panākumiem 54 dueļos ir pirmā Austrumos.

Nākamā spēle “Mavericks” būs trešdien izbraukumā pret Memfisas “Grizzlies”.

NBA pamatturnīrā plānots aizvadīt 72 spēles, kas ir par desmit mazāk, nekā ierasts.