11. aprīlis, 2021, 9:10
Dāvis Bertāns | Foto: NBA.com

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienība Vašingtonas “Wizards” sestdien Dāvim Bertānam deva atpūtu, bez latvieša ierindā piedzīvojot neveiksmi pret Fīniksas “Suns”.

“Wizards” viesos ar 106:134 (29:27, 26:30, 24:44, 27:33) piekāpās “Suns”.

Vašingtonas komandā rezultatīvākais ar 24 punktiem bija Rauls Neto, bet 17 punkti, 11 bumbas zem groziem un 14 rezultatīvas piespēles Raselam Vestbrukam. Devins Bukers “Suns” uzvaru kaldināja ar 27 punktiem, sešām atlēkušajām bumbām un tikpat rezultatīvām piespēlēm, kamēr vēl 15 punktus guva Mikals Bridžess.

Vestbruks šosezon izcēlies ar 22. “triple double”, kas ir labākais rādītājs līgā. “Wizards” komandai aizvien nevar palīdzēt līgas rezultatīvākais spēlētājs Bredlijs Bīls.

“Suns” šajā spēlē pieļāva vien trīs kļūdas, kas atkārtots kluba rekords.

Zīmīgi, ka pirmajā puslaikā 13 reizes rezultāts bija neizšķirts. Trešās ceturtdaļas ievadā “Suns” veica atrāvienu 21:4, kas arī lielā mērā izšķīra spēles likteni.

Pirmdien “Wizards” tiksies ar līgas spēcīgāko komandu Jūtas “Jazz”.

Vašingtonas vienība ar 19 uzvarām 52 spēlēs Austrumu konferencē ieņem 13.vietu 15 klubu konkurencē.

NBA pamatturnīrā plānots aizvadīt 72 spēles, kas ir par desmit mazāk, nekā ierasts.