40 EUR bezriska likme
Saņemt

Bekstroms par Ovečkinu: Zinu, ka viņš noteikti paliks vienībā

Niklass Bekstroms un Aleksandrs Ovečkins, likmetv
31. maijs, 2021, 12:11
Niklass Bekstroms un Aleksandrs Ovečkins | Foto: NHL

Zviedru hokejists Niklass Bekstroms, kurš pārstāv Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubu Vašingtonas “Capitals”, uzskata, ka vienības lielākā zvaigzne Aleksandrs Ovečkins komandu nepametīs, tā uzbrucējs izteicies intervijā ar Zviedrijas portālu “Expressen“.

Ar 35 gadus veco spēlētāju līgums Vašingtonas vienībai ir līdz šīs sezonas beigām, kurā viņš saņēma 9,5 miljonus dolāru.

Uz jautājumu, kurā tika vaicāts par gaidāmajām izmaiņām, par kurām runājis komandas ģenerālmenedžeris Braiens Maklellans, zviedrs atbildēja, ka par savu nākotni nav pārliecināts, tomēr zinot krievu hokejista izvēli: “Godīgi sakot, es vēl nezinu, kas notiks, paskatīsimies. Tomēr zinu, ka Ovi (Aleksandrs Ovečkins) noteikti paliks vienībā.”

Šāds jautājums tika uzdots, jo Vašingtonas “Capitals” ir gados veca komanda (vidējais vecums 30,30 gadi) un tiek mēļots par sastāva pārbūvi.

Ovečkins 45 regulārās sezonas aizvadītajos mačos guva 42 punktus (24+18), bet piecās izslēgšanas spēlēs pievienoja divus rezultatīvus metienus un tik pat piespēles.

 

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis