Balcera “Sharks” ļoti rezultatīvā cīņā pārspēj “Coyotes” (VIDEO)

Rūdolfs Balcers, likmetv
27. aprīlis, 2021, 9:03
Rūdolfs Balcers | Foto: TT NYHETSBYRÅN

Latvijas hokejista Rūdolfa Balcera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Sanhosē “Sharks” pirmdien svinēja panākumu regulārā čempionāta spēlē.

“Sharks” mājās ar 6:4 (2:0, 2:2, 2:2) uzvarēja Arizonas “Coyotes”, kurai zaudējums maksājis vietu izslēgšanas spēļu zonā.

Balcers šajā spēlē laukumā pavadīja 13 minūtes un 55 sekundes, kuru laikā reizi bloķēja metienu, atbruņoja pretinieku no ripas, vienreiz zaudēja ripu, nopelnīja divas soda minūtes un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs šosezon 32 spēlēs guvis sešus vārtus, deviņreiz rezultatīvi piespēlējis un iekrājis pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Uzvaras vārtus trešā perioda 12.minūtē guva Aleksandrs Barabanovs. Evanders Keins izcēlās ar vārtiem un trim rezultatīvām piespēlēm, bet Tomāšs Hertls pievienoja divas piespēles. Arizonas klubā Maiklam Bantingam 1+1, Niks Šmalcs pievienoja divas rezultatīvas piespēles, bet Džeikobs Šikrans izcēlās ar diviem vārtiem un piespēli.

Abas komandas pēc divām dienām savā starpā tiksies atkārtoti.

“Sharks” ar 43 punktiem 48 spēlēs Rietumu divīzijā ieņem sesto vietu, bet pozīciju augstāk ar 47 punktiem 49 mačos ir “Coyotes”. Izslēgšanas spēļu zonā esošā Sentluisas “Blues” 48 punktus iekrājusi 46 spēlēs un ieņem ceturto vietu.

Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā līdz 16.maijam vienības katra izspēlēs 56 dueļus.