Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Balcera pārstāvētā “Sharks” svin uzvaru pēcspēles metienos; “Sabres” turpina labot NHL antirekordu

30. marts, 2021, 9:34

Latvijas hokejista Rūdolfa Balcera pārstāvētā vienība Sanhosē “Sharks” pirmdien svinēja uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kamēr Bufalo “Sabres” ar 18.zaudējumu pēc kārtas turpina labot NHL antirekordu.

“Sharks” mājās pārspēja Minesotas “Wild” ar 4:3 (1:2, 1:0, 1:1, 0:0, 3:2).

Balcers šajā duelī laukumā pavadīja 16 minūtes un 44 sekundes. Uzbrucējs divreiz meta pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu, divreiz bloķēja metienu un spēli noslēdza ar +/- rādītāju -2.

Viesi divreiz izvirzījās vadībā, taču pēc diviem precīziem Ērika Kārlsona metieniem jau viesiem vajadzēja glābties, Kevinam Fialam panākot pagarinājumu. Tajā rezultāts nemainījās.

Savukārt pēcspēles metienos atkal divreiz vadībā bija viesi, kā pirmajam izceļotiem Fialam, taču astotajā metienu sērijā izšķirošo “bullīti” realizēja Kārlsons.

Divas rezultatīvas piespēles uzvarētāju rindās nopelnīja Raiens Donato, bet viesiem pa diviem (1+1) punktiem sakrāja Fiala un Markuss Jūhansons.

“Sharks” ar 32 punktiem 34 spēlēs Rietumu divīzijā ieņem septīto vietu starp astoņām komandām.

Vēl vienā cīņā Bufalo “Sabres” mājās pagarinājumā piekāpās Filadelfijas “Flyers” ar 3:4 (1:0, 2:0, 0:3, 0:1), kas Bufalo hokejistiem bija 18.zaudējums pēc kārtas.

Tik daudz reižu pēc kārtas pēc pagarinājuma ieviešanas 2005./2006.gada sezonā nav zaudējusi neviena komanda līgā. Tā ir arī kluba garākā zaudējumu sērija vēsturē. Šajā laikā iegūti tikai trīs punkti.

Spēles vidū Brendons Montūrs izvirzīja mājiniekus vadībā ar 3:0, taču uzvaru nosargāt viņi nespēja, jo trešajā periodā viesi guva trīs vārtus, bet uzvaru panāca pagarinājuma 42.sekundē pēc precīza Ivana Provorova metiena.

Provorovam, tāpat kā Klodam Žirū un Šonam Kuturjē, uzvarētāju rindās pa diviem (1+1) rezultativitātes punktiem.

“Sabres” ar 17 punktiem 34 spēlēs ieņem astoto vietu Austrumu divīzijā.

Uzvaru izcīnīja arī Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins”, kas mājās ar 2:1 (2:0, 0:1, 0:0) uzvarēja Ņujorkas “Islanders”.

Bļugers savainojuma dēļ ārpus ierindas ir uz nenoteiktu laiku.

Uzvaras vārtus 19.minūtē guva Džereds Makkēns, bet pa divām rezultatīvām piespēlēm nopelnīja Džons Marino un Maiks Metesons, kamēr vārtos Keisijs Desmits atvairīja 19 viesu metienus.

“Penguins”, kas izcīnīja ceturto uzvaru pēc kārtas, ar 48 punktiem 36 spēlēs Austrumu divīzijā ieņem otro vietu.

Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā līdz 8.maijam vienības katra izspēlēs 56 dueļus.