Omskas “Avangard” un Hārtlijs izcīna panākumu pirmajā KHL finālsērijas spēlē

Bobs Hārtlijs, likmetv
18. aprīlis, 2021, 20:30
Bobs Hārtlijs | Foto: CBC

Latvijas hokeja izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Omskas “Avangard” svētdien uzvarēja pirmajā Gagarina kausa fināla spēlē.

“Avangard” Maskavā ar 4:1 (1:0, 1:0, 2:1) pieveica Maskavas CSKA komandu, kurā par vārtsargu treneri strādā Sergejs Naumovs. 16.minūtē viesus vadībā izvirzīja Jegors Činahovs, bet 31.minūtē Kirils Gotovecs panāca 2:0. 42.minūtē Andrejs Loktionovs vienus vārtus atguva, bet desmit minūtes vēlāk viesiem vairākumu realizēja Rīds Bušē – 3:1. 58.minūtē ripu tukšos vārtos raidīja Iļja Kablukovs, panākot arī 4:1.

Uzvarētāju vārtos Šimons Hrubecs noķēra 28 no 29 mājinieku mestajām ripām. Nākamā cīņa sērijā notiks otrdien Maskavā. “Avangard” Austrumu grupas finālā ar 4-3 pārspēja Kazaņas “Ak Bars”, bet Rietumu grupas finālā CSKA ar 4-2 uzvarēja Sanktpēterburgas SKA. Visas četras komandas regulārajā čempionātā savās konferencēs ieņēma pirmās divas pozīcijas.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 23 komandas – 11 Rietumu un 12 Austrumu grupās. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīja pa 60 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļuva Gagarina kausa izcīņā.