40 EUR bezriska likme
Saņemt

KHL sestā finālspēle: Omskas “Avangard” pēc sava pirmā Gagarina kausa

Omskas "Avangard" un Maskavas CSKA hokejisti cīņā, likmetv
28. aprīlis, 2021, 9:11
Omskas "Avangard" un Maskavas CSKA hokejisti cīņā | Foto: Omskas "Avangard"

Klāt sestā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa fināla spēle. Tajā tiekas Latvijas hokeja izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītātā Omskas “Avangard” un Maskavas CSKA. Pašreiz sērijā ar 3-2 negaidīti vadībā atrodas Austrumu konferences vienība. 

22 Jun
Vakar 0
Šodien 0
Rīt 0
No records found

 

Pēc panākuma Bobs Hārtlijs komentēja vienības emocijas un esošo situāciju klubā. “Domāju, ka tas kā mēs spēlējam parāda to, ka esam gatavi uzvarēt. Mēs jau esam saskārušies ar vairākām sarežģītām situācijām un atraduši izejas no tām. Es ticu saviem puišiem. Mūsu traumēto spēlētāju rinda ir pārpildīta, bet spēlētāji iet laukumā un dara savu darbu. Mēs zinām, ka spēlējam par Omskas līdzjutējiem, kas ļoti vēlu vēro spēles. Mēs ar lepnumu pārstāvam klubu un mūsu milzīgo reģionu,” tā Hārtlijs.

Vienību iepriekšējā tikšanās reizē Maskavā, “Avangard” aizvadīja lielisku spēli, gūstot panākumu ar rezultātu 2:0, otros vārtus gūstot mazākumā, bet čehu vārtsargs Šimons Grubecs atvairīja visus “armijnieku” 26 izpildītos metienus. 

Jau pirms sērijas minējām, ka vārtsargi spēlēs milzīgu lomu komandu sniegumos, jo Larss Johansons bija ticis galā ar 95,8% raidījumu, bet Šimona Grubeca rādītājs bija 95%. 

Šobrīd pēc piecām aizvadītām spēlēm zviedra statistika ir nedaudz kritusies, apstādinot 95,2% metienu, bet čehs saglabāji tieši tādu pašu atvairījumu procentu kā pirms sērijas. 

Sestais duelis risināsies Balašihā, kas nebūt nenozīmē, ka “Avangard” iespējas kļūt par čempioniem ir lieliskas. Maskavas klubs izbraukumos tieši pret Omsku ir juties lieliski. Līdz sērijas ceturtajai spēlei, kurā viņi piekāpās , CSKA bija izcīnījuši 11 panākumus pēc kārtas.

Mājiniekiem palīdzēt nevarēs jau visu finālsēriju izlaidušie Aleksejs Jemeļins, Maksims Čudinovs, Nails Jakupovs. Traumu guvis arī Aleksejs Potapovs. Uz jautājuma zīmes ir Andrejs Stass. Ierasts, ka leģionaru limita dēļ, visticamāk, malā paliks čehu uzbrucējs Irži Sekačs. 

CSKA rindās laukumā nedosies Dmitrijs Samorukovs, kuram ir trauma līdz sezonas beigām. 

Par sestās spēles favorītiem, bukmeikeri vēl joprojām uzskata Krievijas galvaspilsētas klubu, norādot koeficientu 2.15. Kamēr uz “Avangard” panākumu tas ir 3.25, kas ir krietni mazāks kā iepriekšējās sērijas spēlēs. To, ka pamatlaiks noslēgsies neizšķirti un būs nepieciešams papildlaiks, eksperti vērtējuši ar iespēju 3.85

Iepriekšējais duelis kļuva par otro šajā sērija, kad rezultāts netika atklāts jau pirmajā periodā. Tas, ka šāda situācija neatkārtosies sestajā duelī tiek vērtēts ar koeficientu 1.34

Trijos no pieciem finālsērijas dueļiem rezultātu pirmā atklājusi “Avangard” vienība. Iespēja kam tādam notikt arī šovakar, tiek vērtēta ar koeficientu 2.12

Bukmeikeru kantori dod arī iespēju prognozēt sērijas rezultātu. Uz to, ka šī būs pēdējā sezonas spēle un ar 4-2 panākumu gūs Boba Hārtlija vadītā vienība, koeficients ir 2.25. Tas, ka “armijnieki atspēlēsies” un svinēs uzvaru ar 4-3 novērtēts 2.40. Bet iespēja, ka Omska šo cīņu zauddēs, bet būs pārāki izšķirošajā, septītajā duelī novērtēts ar koeficientu 5.00

Mačs Maskavā bija mazrezultatīvākā abu komandu tikšanās reize 10 cīņās. Tas, ka abas komandas gūs vairāk kā 3,5 vārtus vērtēts ar iespējamību 1.58.

CSKA uzbrucējs Konstantīns Okulovs kļuvis par rezultatīvāko spēlētāju šīs sezonas “play-off” ar 20 gūtiem punktiem (6:14). Tas, ka spēlētājs gūs vārtu arī šajā šajā spēlē, bukmeikeri novērtējuši ar iespējamību 4.10.

Īpašais piedāvājums: Hārtlijs čempions vai arī maģiskā 7. spēle? [Noslēdzies]

Standings provided by Sofascore
Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis