40 EUR bezriska likme
Saņemt

Ziemeļmaķedonija savā EČ debijā centīsies paveikt brīnumu

Ziemeļmaķedonijas futbola izlase, likmetv
8. jūnijs, 2021, 21:38
Ziemeļmaķedonijas futbola izlase | Foto: CricketSoccer

Pēc dueļa starp Angliju un Horvātiju, 13. jūnijā tiksies vienības, kuras nav regulāras Eiropas čempionātu dalībnieces – Austrija un Ziemeļmaķedonija. Dueļa sākums 19:00 un tas risināsies Rumānijā. Komandas turnīru aizvada C apakšgrupā.

1
X
2
19:00
x 21
2 301

 

FIFA reitingā Austrija ieņem 23. pozīciju, bet Ziemeļmaķedonija ir 62.

Prognozētie sākumsastāvi:

Austrija: vārtsargs – Daniels Bahmans, aizsargi – Aleksandars Dragovičs, Dāvids Alaba, Stefans Lainers, pussargi – Marsels Zabicers, Valentino Lacaro, Ksevers Šlagers, Kristofs Baumgartners, Konrāds Laimers, uzbrucēji – Marko Arnautovičs, Saša Kaladžičs.

Ziemeļmaķedonija: vārtsargs – Stole Dimitrijevskis, aizsargi – Stefans Ristovskis, Visars Muslivs, Darko Velkoskis, pussargi – Egzijans Alioskis, Bobans Nikolovs, Eniss Bardi, Elifs Elmass, Arians Ademijs, uzbrucēji – Gorans Pandevs, Aleksandars Traikovskis.

Austriešiem šis būs trešais piegājiens finālturnīros, kamēr Ziemeļmaķedonija debitēs Eiropas čempionātā

Austriešiem nav izdevies gūt vēl nevienu uzvaru iepriekšējos divos turnīros, kam izdevies kvalificēties, noslēdzot tos 13. un 19. pozīcijā. 

Tikmēr Ziemeļmaķedonija kā neatkarīga valsts vēl nav piedalījušies Eiropas čempionāta finālturnīrā. 

Interesants fakts:

Abām izlasēm nebija iespēja aizvadīt treniņus laukumā, kurā risināsies duelis slikto laikapstākļu dēļ, kuru ietekmē stadions bija applūdis.

Lielākā daļa austriešu ikdienā pārstāv Vācijas Bundeslīgas komandas. Zināmākie tās pārstāvji ir Dāvids Alaba (Minhenes “Bayern”), Aleksandars Dragovičs (Leverkūzenes “Bayer 04”) un Marko Arnautovičš (“Shanghai Port”).

Ziemeļmaķedoniešiem līderis būs 37 gadus vecais Gorans Pandevs (“Genoa”). 

Austrijas izlasi vada vācu speciālists Franko Foda, kurš amatu ieņem kopš 2018. gada. 

Igors Angelovskis ir Ziemeļmaķedonijas galvenais treneris, speciālists izlasi vada kopš 2015. gada.

Abas komandas tikušās tikai divas reizes un tas notika Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, kad ar 4:1 un 2:1 pārāki bija austrieši.

https://likme.tv/likmju-skola/kadus-bonusus-jaunajiem-klientiem-piedava-latvijas-totalizatori-visa-informacija-saja-apskata/

Austrija ir izteikt šī dueļa favorīte, uzvaras varbūtībai esot 1.85, iespēja, ka uzvarētājs noskaidrots netiks, vērtēts ar 3.50, bet Ziemeļmaķedonijai piešķirts koeficients 5.60.

Kvalifikācijā uz finālturnīru, par Autrijas labāko vārtu guvēju kļuva Marko Arnautovičs, kurš izcēlās sešas reizes. Iespēja, ka viņš to paveiks arī šodien, vērtēta ar 2.90.

https://likme.tv/prognozes/prognoze-austrija-pret-ziemelmakedoniju/

https://likme.tv/prognozes/prognoze-vai-austrija-izcinis-3-punktus/

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis