Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

ASV izlases treneris: Pazīstu Bobu Hārtliju, tāpēc aptuveni zinu, kādu spēles stilu piekops Latvija

Džeks Kapuano, likmetv
25. maijs, 2021, 19:23
Džeks Kapuano | Foto: NHL

ASV hokeja izlases treneris Džeks Kapuano ļoti labi pārzina Boba Hārtlija spēles stilu, tāpēc ceturtdien mačā pret Latvijas valstsvienību tiek gaidīta smaga cīņa, otrdien pēcspēles preses konferencē norādīja Kapuano.

Jau ziņots, ka ASV hokeja izlase Rīgā notiekošajā pasaules čempionātā otrdien B apakšgrupas spēlē ar 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) uzvarēja Kazahstānu, kurai tas bija pirmais zaudējums trīs mačos.

Trešdien ASV izlasei ir atpūtas diena, bet ceturtdien paredzēts mačs ar mājiniekiem.

“Pazīstu Bobu Hārtliju, tāpēc aptuveni zinu, kādu spēles stilu piekops Latvijas izlase. Pieļauju, ka viņi spēlēs pozicionāli, un mūs sagaida smaga cīņa. Šajā spēlē būtisks faktors būs ripas kontrole un spēle bez ripas,” par gaidāmo ceturtdien teica ASV izlases galvenais treneris. “Šodien uzbrukuma zonā pieļāvām dažas kļūdas ripas kontrolē, tāpēc šīs epizodes drīzumā apskatīsim tuvāk.”

Ziemeļamerikā viens pēc otra klubi noslēdz dalību Nacionālās hokeja līgas (NHL) izslēgšanas spēlēs, kas nozīmē, ka vairāki spēlētāji teorētiski varētu ceļot uz Rīgu. Kapuano atklāja, ka komandas iekšienē pirms turnīra Rīgā nolemts, ka šogad čempionātā tiks spēlēts ar gados jaunāku sastāvu, tāpēc viņš nelika lielas cerības uz kāda NHL kalibra hokejista pievienošanos komandai.

“Šī ir laba grupa, ar kuru spēlēt čempionātā. Daudziem puišiem šī ir pirmā pieredze pasaules čempionātā. Viņi patiesi smagi strādā. Šaubos, ka sastāvā būs daudz jaunumu,” norādīja Kapuano.

Treneris neslēpa, ka vēl nav kārtīgi iepazinies ar Latvijas izlases sastāvu, bet ir informēts par vairākiem pieredzes bagātiem spēlētājiem. Ar Latvijas izlasi Kapuano detalizētāk plāno iepazīties šovakar un trešdien, kad ASV izlasei ir brīvdiena.

“Šī ASV komanda iepriekš vēl ne reizi nav spēlējusi kopā, tāpēc esmu apmierināts ar mūsu sniegumu laukumā,” par trim aizvadītajām spēlēm čempionātā Rīgā teica speciālists. “Aizvien cenšamies atrast savu spēles zīmējumu visās trīs zonās. Līdz šim mums klājies labi. Esmu apmierināts ar komandas spēli, jo prasām neatlaidīgu cīņu, ko hokejisti arī demonstrē.”

Preses konferences noslēgumā treneris norādīja, ka apstākļi pasaules čempionātā Rīgā ir lieliski. Protams, gribētos iziet ārā, lai pabaudītu apkārtni, bet Covid-19 dēļ visas komandas “ir vienā laivā”. Kapuano ir apmierināts ar apstākļiem viesnīcā un arī ledus hallēs.

Otrā B apakšgrupas spēlē plkst.20.15 tiksies Somijas un Norvēģijas izlases.

B grupas līdere ar deviņiem punktiem ir Vācija, otrā ar septiņiem punktiem ir Latvija, sešus punktus nopelnījusi ASV, bet Somija un Kazahstāna iekrājušas pa trim punktiem. Norvēģijai divās spēlēs ir trīs punkti, bet Kanāda un Itālija trīs mačos ir bešā.

2021.gada pasaules čempionāts Rīgā notiek no 21.maija līdz 6.jūnijam.

Rīga pasaules meistarsacīkstes līdz šim vienīgo reizi uzņēmusi 2006.gadā.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis