Artūrs Šilovs pirmo reizi izsaukts uz “Canucks”

LETA 04.04.21, 11:36

Vankūveras “Canucks” pēc Covid-19 uzliesmojuma komandā uz Nacionālo hokeja līgu (NHL) izsaukusi latviešu vārtsargu Artūru Šilovu, informē Britu Kolumbijas provinces laikraksts “The Province”.

Pievienojies Betsafe jau šodien un iegūsti

50 EURvērtas likmes

Šajā nedēļā “Canucks” komanda piedzīvoja Covid-19 uzliesmojumu un šobrīd 14 hokejistiem bijuši pozitīvi testi vai viņi atzīti par paaugstināta riska kontaktpersonām. Laikraksts vēsta, ka komandu skāris koronavīrusa paveids P1, kas esot divarpus reizes lipīgāks.

Covid-19 protokola dēļ šobrīd komandas nodarbībās nevar piedalīties vārtsargi Breidens Holtbijs un Tečers Demko.

“Canucks” pēdējie trīs mači ir atcelti un nākamā spēle ir paredzēta ceturtdien. Vankūveras komanda no Amerikas Hokeja līgas (AHL) vienības Manitobas “Moose” izsaukusi Šilovu. “The Province” min, ka tas darīts ar nolūku, lai būtu iespēja nokomplektēt sastāvu gadījumā, ja ceturtdien tiek dota zaļā gaisma spēļu atsākšanai.

20 gadus vecais Šilovs šosezon AHL piedalījies vienā spēlē, kurā ielaidis divus vārtus. Viņš pirms AHL sezonas sākuma tika izīrēts “Moose” komandai, jo “Canucks” fārmklubs Jūtikas “Comets” atrodas ASV, kas sezonas gaitā sarežģītu hokejista pievienošanos NHL vienībai.

Mr.Green ir ieradies!

3 x 10 EURBezriska likmes

“Canucks” šobrīd ieņem piekto vietu Ziemeļu jeb Kanādas divīzijā.

Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā līdz 8.maijam vienības katra izspēlēs 56 dueļus.

Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021