40 EUR bezriska likme
Saņemt

“Arsenal” vēlas veikt sastāva tīrīšanu

Aleksandrs Lakazets, likmetv
28. aprīlis, 2021, 14:30
Aleksandrs Lakazets | Foto: Sky Sports

Anglijas Premjerlīgas Londonas klubs “Arsenal” vēlas atjaunot sastāvu un vasarā mēģinās atbrīvoties no vairākiem spēlētājiem, ziņo “Football London”.

Vienība plāno atbrīvoties no sešiem kluba spēlētājiem, tajā skaitā Aleksandra Lakazeta. Par šiem spēlētājiem, klubs transfēru periodā vēlas nopelnīt 140 miljonus eiro.

Futbolisti, kuri varētu tikt pārdoti ir Aleksandrs Lakazets, Hektors Belerins, Edijs Knetija, Mateo Genduzi, Einslijs Meitlends – Nails, Lukass Toreira. Ja “Arsenal” izdosies iegūt plānoto naudas summu, to plānots izmantot, lai izpirktu Madrides “Real” pussarga Martina Ēdegora līgumu.

Norvēģis 10 Premjerlīgas spēlēs izcēlies ar vienu vārtu guvumu.

“Arsenal” šosezon aizvada ļoti sliktu sezonu, aizvadītos 33 mačos tiekot pie 13 uzvarām, septiņiem neizšķirtiem un 13 zaudējumiem. Ar 46 punktiem viņi ieņem 10. vietu, no pozīcijas Eirokausos atpaliekot deviņus punktus.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis