40 EUR bezriska likme
Saņemt

Ančeloti tuvu, lai atgrieztos “Real”

Karlo Ančeloti, likmetv
1. jūnijs, 2021, 15:51
Karlo Ančeloti | Foto: Isa Saiz / Cordon Press

Itāļu speciālists Karlo Ančeloti ir vienu soli no kļūšanas par Madrides “Real” galveno treneri, platformā “Twitter” vēsta Fabricio Romano.

Šobrīd viņš ir Anglijas Premjerlīgas vienības “Everton” galvenais treneris, kas šosezon izcīnīja 10. pozīciju un nekvalificējās nākamās sezonas Eirokausiem.

Itālis pie Anglijas kluba stūres ir kopš 2019. gada. Ja speciālists nonāks pie Spānijas karaliskās vienības stūres, tā būs viņa atgriešanās, jo to vadīja no 2013. līdz 2015. gadam, kad izcīnīja četras trofejas.

Bez “Everton” un “Real” Ančeloti strādājis arī ar “Napoli”, Minhenes “Bayern”, PSG, Londonas “Chelsea”, “Milan”, Turīnas “Juventus”, “Parma” un “Reggiana”.

Pēc Romano pieejamās informācijas, šobrīd speciālista aģents strādā pie tā, lai lauztu līgumu ar pašreizējo vienību, kas ir pēdējais solis, lai noslēgtu līgumu ar Madrides “Real”.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis