40 EUR bezriska likme
Saņemt

Alvaress ar lielisku sniegumu iegūst ceturto titulu

Kanelo Alvaress, Bokss, likmetv
9. maijs, 2021, 13:19
Kanelo Alvaress, Bokss, likmetv

Aizvadītajā naktī tika aizvadīta cīņa starp WBA (Pasaules boksa asociācijas), WBC (Pasaules boksa padomes) un “The Ring” čempionu Kanelo Alvaresu (56-2-1, 38 KO) un WBO (Pasaules boksa organizācijas) titula turētāju Billiju Džo Sandersu (30-1, 14 KO) supervidējā svarā.

Duelis tika aizvadīts AT&T stadionā Arlingtonā, Teksasā un to apmeklēja 73 tūkstoši apmeklētāju. Šis apmeklētāju skaits kļuva par jauno pasaules rekordu iekštelpu cīņā.

Jau no paša sākuma krietni labāks izskatījās trīs titulu īpašnieks, meksikānis Alvaress, kurš pirms vakara tika uzskatīts par izteiktu favorītu.  Cīņa noslēdzās pēc astotā raunda, kad Alvaress veica lielu bojājumu Sandersa acij. Pārtraukumā britu bokseris savam personālam atklāja, ka ar traumēto aci vairs neredz, tāpēc tiesnesis maču pārtrauca pirms devītā raunda sākuma.

“Es teicu, ka duelis beigsies pirms septītā vai astotā raunda. Tas arī notika. Es biju gaidījis grūtāku sāncensību, kas pierāda, ka es biju lieliski sagatavojies gaidāmajam šovam,” pēc cīņas komentēja 30 gadus vecais bokseris.

Meksikānis atklāja, ka viņš esot zinājis, ka pretinieks vairs nebūs spējīgs cīņu turpināt: “Es to zināju. Es domāju, ka salauzu viņam vaigu un viņš vairs neturpinās cīņu. Pārtraukumā es savam trenerim teicu, ka viņš vairs nenāks ringā, jo viņa vaigs ir lauzts un tā arī notika.”

Nav zināms, kāds būtu iznākums, ja duelis nonāktu līdz tiesnešu lēmumam, jo kaut pirmos četrus raundus uzvarēja Alvaress, nākamos trīs labāks bija britu atlēts.

Šobrīd meksikānim pieder četras no piecām prestižākajām jostām šajā svara kategorijā – WBO, WBA, WBC un “The Ring”. Lai kļūtu par absolūto čempionu supervidējā svara kategorijā, viņam ir jāiegūst IBF (Starptautiskās boksa federācijas) tituls, kurš šobrīd pieder Kalebam Plentam.

“Tāds ir plāns. Es nāku, draugs!” ziņu pašreizējam IBF čempionam nodeva Alvaress.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis