Alvaress ar lielisku sniegumu iegūst ceturto titulu

Likme TV 09.05.21, 13:19

Aizvadītajā naktī tika aizvadīta cīņa starp WBA (Pasaules boksa asociācijas), WBC (Pasaules boksa padomes) un “The Ring” čempionu Kanelo Alvaresu (56-2-1, 38 KO) un WBO (Pasaules boksa organizācijas) titula turētāju Billiju Džo Sandersu (30-1, 14 KO) supervidējā svarā.

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

Duelis tika aizvadīts AT&T stadionā Arlingtonā, Teksasā un to apmeklēja 73 tūkstoši apmeklētāju. Šis apmeklētāju skaits kļuva par jauno pasaules rekordu iekštelpu cīņā.

Jau no paša sākuma krietni labāks izskatījās trīs titulu īpašnieks, meksikānis Alvaress, kurš pirms vakara tika uzskatīts par izteiktu favorītu.  Cīņa noslēdzās pēc astotā raunda, kad Alvaress veica lielu bojājumu Sandersa acij. Pārtraukumā britu bokseris savam personālam atklāja, ka ar traumēto aci vairs neredz, tāpēc tiesnesis maču pārtrauca pirms devītā raunda sākuma.

“Es teicu, ka duelis beigsies pirms septītā vai astotā raunda. Tas arī notika. Es biju gaidījis grūtāku sāncensību, kas pierāda, ka es biju lieliski sagatavojies gaidāmajam šovam,” pēc cīņas komentēja 30 gadus vecais bokseris.

Meksikānis atklāja, ka viņš esot zinājis, ka pretinieks vairs nebūs spējīgs cīņu turpināt: “Es to zināju. Es domāju, ka salauzu viņam vaigu un viņš vairs neturpinās cīņu. Pārtraukumā es savam trenerim teicu, ka viņš vairs nenāks ringā, jo viņa vaigs ir lauzts un tā arī notika.”

Nav zināms, kāds būtu iznākums, ja duelis nonāktu līdz tiesnešu lēmumam, jo kaut pirmos četrus raundus uzvarēja Alvaress, nākamos trīs labāks bija britu atlēts.

Šobrīd meksikānim pieder četras no piecām prestižākajām jostām šajā svara kategorijā – WBO, WBA, WBC un “The Ring”. Lai kļūtu par absolūto čempionu supervidējā svara kategorijā, viņam ir jāiegūst IBF (Starptautiskās boksa federācijas) tituls, kurš šobrīd pieder Kalebam Plentam.

“Tāds ir plāns. Es nāku, draugs!” ziņu pašreizējam IBF čempionam nodeva Alvaress.

Pievienojies Betsafe jau šodien un iegūsti

50 EURvērtas likmes

Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT