Alisons ar fantastisku vārtu guvumu saglabā “Liverpool” cerības uz ČL (VIDEO)

Alisons, likmetv
17. maijs, 2021, 9:44
Alisons | Foto: GOAL

“Liverpool” vārtsargs Alisons Bekers svētdien guva savas pozīcijas spēlētājiem futbolā ļoti retus vārtus, palīdzot komandai izcīnīt uzvaru Anglijas Premjerlīgas spēlē.

Liverpūlieši viesos ar rezultātu 2:1 (1:1) dramatiskā cīņā uzvarēja Vestbromvičas “Albion”, saglabājot labas cerības uz pirmo četrinieku, kas sezonas beigās dos ceļazīmi uz UEFA Čempionu līgu.

Spēles 15.minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Hals Robsons-Kanu, bet 33.minūtē Mohameds Salāhs izlīdzināja rezultātu. 1:1 uz tablo turējās līdz pat otrā puslaika kompensācijas laika piektajai minūtei, kad “Liverpool” izglābās no divu punktu zaudēšanas.

Liverpūlieši nopelnīja stūra sitienu pie pretinieku vārtiem un Alisons devās pāri laukumam, lai piedalītos cīņā par bumbu vai traucētu pretinieku spēlētājus. “Stūri” izpildīja Trents Aleksandrs-Arnolds, kura raidīto bumbu Alisons ar galvu pārvirzīja vārtos – 2:1 Jirgena Klopa vadīto vīru labā.

Alisons gūtos vārtus veltīja savam tēvam Agostinju, kurš februārī gāja bojā, noslīkstot.

“Pēdējo mēnešu laikā ar mani un manu ģimeni daudz kas ir noticis, bet futbols ir mana dzīve. Ar to saistās visas manas atmiņas. Kaut tēvs varētu būt šeit un to redzētu, bet esmu pārliecināts, ka viņš redzēja un kopā ar Dievu to arī nosvinēja,” pēc mača sarunā ar “Sky Sports” teica Alisons.

Mačam noslēdzoties neizšķirti, piektajā pozīcijā esošā “Liverpool” no ceturtās pozīcijas turētājas Londonas “Chelsea” atpaliktu trīs punktus, bet tagad vienības šķir viens punkts.

Pēc 36 kārtām līdere ar 83 punktiem ir čempione Mančestras “City”, otro vietu ar 70 punktiem ieņem Mančestras “United”, tālāk ar 66 punktiem ir Lesteras “City”, bet pirmo četrinieku ar 64 punktiem noslēdz “Chelsea”.