Ābola vienība piedzīvo zaudējumu un noslēdz sezonu

Rodrigo Ābols, likmetv
29. aprīlis, 2021, 23:50
Rodrigo Ābols | Foto: JOHAN BERNSTRÖM

Latvijas uzbrucēja Rodrigo Ābola pārstāvētā “Orebro” komanda ceturtdien cieta neveiksmi piektajā jeb izšķirošajā Zviedrijas hokeja čempionāta (SHL) pusfināla spēlē.

Erebrū hokejisti viesos ar 1:3 (0:2, 0:0, 1:1) piekāpās “Vaxjo”, kas sērijā līdz trim uzvarām bija pārāka ar 3-2.

Ābols nospēlēja 21 minūti un 48 sekundes, kuru laikā uzvarēja 34,62% iemetienu un iekrāja negatīvu lietderības koeficientu -2.

Divus vārtus uzvarētāju rindās guva Brendans Gauncs.

Finālā “Vaxjo” tiksies ar Engelholmas “Rogle”.

Latvijas izlases uzbrucējs deviņās izslēgšanas spēlēs guvis trīs vārtus un septiņreiz rezultatīvi piespēlējis, kas viņu “play-off” rezultatīvāko spēlētāju sarakstā ierindo otrajā vietā. “Orebro” komandā nevienam hokejistam izslēgšanas spēlēs neizdevās iekrāt vairāk par sešiem punktiem.

Paredzams, ka Ābols jau nākamnedēļ būs atgriezies dzimtenē, lai tuvākajā laikā varētu pievienoties Latvijas izlasei.

Regulārā čempionāta Ābols 47 spēlēs guva 20 vārtus un 15 reizes rezultatīvi piespēlēja. Viņš bija savas komandas labākais vārtu guvējs un trešais rezultatīvākais hokejists.

“Orebro” regulārajā čempionātā ieņēma sesto vietu, iekļūstot “play-off” turnīra ceturtdaļfinālā jeb otrajā kārtā.