Ābola pārstāvētā vienība vēlreiz nonāk iedzinējos sērijā

Rodrigo Ābols, likmetv
25. aprīlis, 2021, 17:36
Rodrigo Ābols | Foto: JOHAN BERNSTRÖM

Latvijas uzbrucēja Rodrigo Ābola pārstāvētā “Orebro” komanda svētdien cieta neveiksmi trešajā Zviedrijas hokeja čempionāta (SHL) pusfināla spēlē.

Erebrū hokejisti mājās ar 0:1 (0:1, 0:0, 0:0) piekāpās “Vaxjo”, kas sērijā līdz četrām uzvarām izvirzījās vadībā ar 2-1.

Ābols šajā spēlē laukumā pavadīja 26 minūtes un 13 sekundes, kuru laikā trīsreiz meta pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 22,73% iemetienu un maču noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Vienīgos vārtus spēles 16.minūtē guva Markuss Silvegards.

Abas komandas pusfināla ceturto spēli aizvadīs otrdien.

Latvijas izlases uzbrucējs septiņās izslēgšanas spēlēs guvis trīs vārtus un septiņreiz rezultatīvi piespēlējis, kas viņu padara par “play-off” rezultatīvāko spēlētāju. “Orebro” komandā nevienam hokejistam izslēgšanas spēlēs nav vairāk par pieciem punktiem.

Regulārā čempionāta Ābols 47 spēlēs guva 20 vārtus un 15 reizes rezultatīvi piespēlēja. Viņš bija savas komandas labākais vārtu guvējs un trešais rezultatīvākais hokejists.

“Orebro” regulārajā čempionātā ieņēma sesto vietu, iekļūstot “play-off” turnīra ceturtdaļfinālā jeb otrajā kārtā.