Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Makgregors vs. Porjē: totalizatoru bonusi un labākie koeficienti

Konors Makgregors - Dastins Porjē, likme.tv
23. janvāris, 2021, 15:06
Konors Makgregors - Dastins Porjē, likme.tv

Jau naktī uz svētdienu norisināsies ilgi gaidītā cīņa starp Konoru Makgregoru un Dastinu Porjē. Īru cīkstonis uzskata, ka var cīņu noslēgt 60 sekundēs, bet bukmeikeri tam netic, piedāvājot augstu koeficientu.

Makgregors šo izteikumu balstīja uz to, ka iepriekšējo cīņu viņam izdevās uzvarēt 90 sekundēs (precizējot – 106). Savas karjeras gaitā ir bijušas vairākas cīņas, kuras īram ir izdevies veikt pāragri, pārsvarā ar nokauta(KO) un tehniskā nokauta (TKO) palīdzību.

Pafbet piedāvā saistošu līniju: koeficients 8 uz to, ka Konoram būs taisnība un cīņa beigsies ļoti ātri.

Divas reizes Konoram Makgregoram pretinieku ir izdevies noguldīt minūtes ietvaros. Pirmā no reizēm notika cīņā pret Hosē Aldo, kad bija nepieciešamas vien nieka 13 sekundes. Kas šo KO padara vēl iespaidīgāku ir tas, ka tā bija cīņa par čempiona jostu pusvieglajā svarā. Otrajā reizē pie zaudējuma, nule kā notikušajā duelī, tika amerikānis Donalds “Kovbojs” Seroni. Īram bija nepieciešamas 40 sekundes, lai tiktu galā ar savu oponentu.

Ievērības cienīgs uzvaras laiks ir fiksēts arī Makgregora “UFC” debijas cīņā pret Markusu Brimedžu. 2013.gada 7.aprīlī Īrijas sportistam izdevās izcīnīt uzvaru ar KO, pirmā raunda 67.sekundē.

Dastins Porjē, bez jau minētā zaudējuma Makgregoram, pie priekšlaicīga zaudējuma pirmā raunda ietvaros ticis vēl vienu reizi. Tas notika cīņā pret Maiklu Džonsonu. Porjē pretinieks viņu nokautēja 95.sekundē, kas ir par 11 sekundēm ātrāk nekā tas izdevās īram.

Bukmeikeri par izteiktu cīņas favorītu uzskata Īrijas cīkstoni. Koeficienti uz Makgregoru ir identiski, bet uz Porjē lielākais koeficients meklējams Betsafe platformā.

TotalizatorsMakgregora uzvaraPorjē uzvara
Betsafe 1,33 3,65
Optibet 1,33 3,50
11.lv 1,33 3,30
Pafbet 1,33 3,50

 

“Betsafe” piedāvājums gaidāmajai cīņai ir ļoti plašs un interesants, piedāvājot nestandarta likmju līnijas ikvienam sporta draugam un MMA entuziastam.

 

“Betsafe” uz šo notikumu ir arī sarūpējuši īpašus piedāvājumus saviem klientiem:

  • Jaunajiem lietotājiem ir iespēja veikt 1 eiro likmi uz paaugstināto koeficientu 35.00 par to, ka Makgregors izcīnīs uzvaru visā cīņā;
  • Reģistrētajiem klientiem ir iespēja veikt 3 eiro likmi uz koeficientu 10.00 par to, ka Makgregors uzvarēs, noslēdzot cīņu jau pirmajā raundā.

Izklaides platforma “Synottip” dod lielisku iespēju saviem lietotājiem apdrošināt likmi par 100%, veicot to uz Konora Makgregora uzvaru, 10 eiro vērtībā.

Līdzīgi kampaņas nosacījumi ir arī “Klondaika.lv”, kurā tiek piedāvāta 10 eiro likme bez riska uz šīs cīņas uzvarētāju. Par nosacījumiem vairāk lasi šeit.

Noteikti jāpiemin, ka šī ir titulcīņa un tajā ir paredzēti pieci raundi pa piecām minūtēm katrā no tiem. Abiem sportistiem ir motivācija pierādīt sevi no vislabākās puses, taču tikai viens kļūs par čempionu. Daudz intrigas un neatbildēti jautājumi uz kuriem atbildes taps skaidras jau pavisam drīz.

Autors
Ričards Vambuts - NBA vērotājs
NBA vērotājs
Ričards ir iGaming nozares satura menedžeris, kurš strādā ar industrijas vadošajiem brendiem, veidojot saturu gan sociālo tīklu platformās, gan sporta jaunumu portālos.
Raksta vērtējums
4/5
1 balss