40 EUR bezriska likme
Saņemt

Eiropiešu superduelis Denverā: slovēņu “Brīnumbērns” pret serbu “Džokeru”

Denveras "Nuggets" un Dalasas "Mavericks", likme.tv
7. janvāris, 2021, 22:10

8.janvārī, naktī no ceturtdienas uz piektdienu, 5:00 pēc Latvijas laika spēkosies divas no talantīgākajām komandām NBA : Denveras “Nuggets” pret Dalasas “Mavericks”.

Denveras un Dalasas duelis ir ievērības cienīgs arī ar to, ka komandu līderi ir vieni no labākajiem Eiropas basketbola spēlētājiem – Nikola Jokičs un Luka Dončičs. Diemžēl šajā mačā nevarēs piedalīties vēlviens vecā kontinenta basketbola spīdeklis – Kristaps Porziņģis. No abām vienībām tiek sagaidīts daudz šajā sezonā, taču abām komandām sezonas iesākums ir iesācies ar negatīvu bilanci – trīs uzvarām un četriem zaudējumiem.

Bukmeikeri par nelieliem favorītiem uzskata mājiniekus Denveras “Nuggets”, taču pilnīgi noteikti sagaidāma līdzīga spēkošanās.

TotalizatorsDenveras “Nuggets” uzvaraDalasas “Mavericks” uzvara
11.lv 1.65 2.25
Betsafe 1.65 2.25
Pafbet 1.73 2.16
Optibet 1.65 2.25

 

Komandu sniegums šajā sezonā ir neviennozīmīgs, gan gūto punktu skaitā, gan arī demonstrētajā spēles kvalitātes ziņā. Denveras lielākā priekšrocība attiecībā pret citām komandām ir tāda, ka tā atrodas visaugstāk virs jūras līmeņa. Šobrīd ļoti pateicīgs koeficients “Nuggets” panākumam ir pieejams Pafbet, kuri piedāvā 1.73 par šādu iznākumu.

Sagaidāms, ka spēle būs līdzvērtīga, kas nozīmē to, ka līderi pavadīs lielu spēles laiku laukumā. Patreiz Nikolas Jokiča vidēji rādītāji spēlē iekļaujas “triple-double” ietvaros : 24,1 punkts, 11,7 atlecošās bumbas un 11.9 rezultatīvas piespēles. Pafbet piedāvā divas likmes, kuras ir uzmanību saistošas. Pirmā ar koeficientu 3.00 ir tāda, ka Jokičs spēles laikā (ieskaitot pagarinājumu) sakrās “Triple-double”. Otrā ar koeficientu 1.80 ir par to, ka “Džokers” spēlēs laikā (ieskaitot pagarinājumu) iegūs vairāk par 41,5 (summējot kopā punktus, atlecošās bumbas un rezultatīvās piespēles).

Denveras komanda pēc aizsardzības statistikas rādītājiem ir viena no sliktākajām visā līgā. Pretiniekam tā ļauj caurmērā gūt 116 punktus. Dalasa lieliski spējusi izmantot savas izdevības pret šādām vienībām, tādēļ jāvērš uzmanība uz individuālo virs/zem. Optibet piedāvā koeficientu 1.84 uz to, ka Dalasa gūs vairāk par 110.5 punktiem visā spēlē.

“Nuggets” komanda šosezon spēlējot mājās nav uzvarējusi tikai vienā pirmajā ceturtdaļā, savukārt Dalasa viesos to ir izdarījusi tikai vienu reizi. Betsafe likmju līnija uz 1.ceturtdaļas uzvarētāju kā Denveru ir pieejama ar 1.82 koeficientu (ar cashout iespēju).

Autors
Ričards Vambuts - NBA vērotājs
NBA vērotājs
Ričards ir iGaming nozares satura menedžeris, kurš strādā ar industrijas vadošajiem brendiem, veidojot saturu gan sociālo tīklu platformās, gan sporta jaunumu portālos.
Raksta vērtējums
4/5
1 balss