40 EUR bezriska likme
Saņemt

Eiropiešu duetam cīņa pret “buļļiem”

Dalasas "Mavericks" un Čikāgas "Bulls", likme.tv
17. janvāris, 2021, 16:27

Sezonas pirmā spēle ar Kristapa Porziņģa dalību, kura būs pateicīgā laikā visiem Latvijā dzīvojošajiem līdzjutējiem. Dalasa savā laukumā uzņems Zeka Levīna pārstāvētos Čikāgas “Bulls”. Mača sākums šovakar (17.01.) 22.00.

Abas vienības šo sezonu iesākušas aptuveni tā, kā to bija prognozējuši eksperti pirms sezonas. “Mavericks” atrodas Rietumu konferences “play-off” zonā, savukārt “Bulls” vairāk dzīvojas pa Austrumu konferences lejasdaļu.

Šajā divcīņā zem jautājuma zīmes ir vairāki Dalasas spēlētāji, tajā skaitā, atslēgas spēlētāji – Makss Klebers, Dvaits Povels un Dorians Finijs-Smits. Par laimi nekas neliecina, ka mūs uz laukuma ar savu sniegumu nevarēs iepriecināt Luka Dončičs un “KP6”. Arī Billija Donavana trenētais sastāvs ir ar dažiem iztrūkumiem, taču uz kopējā sastāva konteksta tie nav tik ļoti būtiski.

Bukmeikeri par izteiktākiem favorītiem šajā mačā izvirza mājinieku basketbolistus, lai gan arī Čikāga ir pierādījusi sevi kā komandu, kura var “izšaut” izbraukuma spēlēs.

Totalizators“Mavericks” uzvara“Bulls” uzvara
Betsafe 1,32 3,40
Optibet 1,33 3,40
Pafbet 1,37 3,20
11.lv 1,33 3,40

 

“Bulls” šajā sezonā ir viena no rezultatīvākajām komandām līgā, kamēr “Mavericks” uz doto brīdi ieņem 3.vietu starp līgas labākajām aizsardzības komandām. Sniegumu aizsardzībā uzlabos, ka zem groza sākuši spēlēt Kristaps Porziņģis un Vilijs Kollijs-Steins.

 

Lai gan spēles ar Čikāgas dalību beidzas ar daudz gūtajiem punktiem, tieši pirmās ceturtdaļas ir tās, kurās tiek gūts vismazāk. Tikai divas reizes no pēdējām spēlēm izdevies pārsniegt 56 punktu atzīmi, savukārt Rika Kārlaila vienībai piecos mačos vienu vienīgu reizi.

 

Autors
Ričards Vambuts - NBA vērotājs
NBA vērotājs
Ričards ir iGaming nozares satura menedžeris, kurš strādā ar industrijas vadošajiem brendiem, veidojot saturu gan sociālo tīklu platformās, gan sporta jaunumu portālos.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss