Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Triloģijas noslēgums: Fjūrijs pret Vailderu

Dejonte Vailders un Taisons Fjūrijs, likmetv
8. jūlijs, 2021, 17:38
Deontejs Vailders un Taisons Fjūrijs | Foto: TALKSports

Naktī (pēc Latvijas laika) uz 10. oktobri risināsies trešā boksa cīņa starp amerikāni Deonteju Vailderu (42-1-1) un britu Taisonu Fjūriju (30-0-1). Abi smagsvari spēkosies Lasvegasā, Nevadā T-Mobile arēnā. Cīņas sākums paredzēts ap plkst. 6:00.

Abu sportistu pirmajā tikšanās reizē tika fiksēts neizšķirts, kas abiem ir arī vienīgā reize, kad ringā nav izdevies noskaidrot labāko cīkstoni. Otrajā tikšanās reizē brits bija pārliecinoši krietni vien spēcīgāks par savu amerikāņu oponentu, noslēdzot cīņu septītajā raundā.

Līgums paredzēja, ka šī dueļa zaudētājs drīkst piedāvāt trešo cīņu, kurā naudas fonds tiks dalīts 60/40, otrā mača uzvarētājam saņemot lielāko daļu. Vailders nekavējoties izpildīja šo opciju, bet pasaulē valdošā Covid-19 pandēmija un savainojumi ilgstoši lika pārcelt dueli uz vēlāku laiku.

Fjūrijam šī vilcināšanās ne pavisam negāja pie sirds, un viņš lēma cīnīties ar Entoniju Džošua, lai savā īpašumā iegūtu visus četrus atzītos pasaules čempiona titulus smagajā svara kategorijā.

Protestā pret šādu brita rīcību Vailders iesniedza prasību tiesā, kur tika lemts, ka Fjūrija pusei ir jāpilda līgumsaistības un ir jāaizvada cīņa pret amerikāni, kas nozīmēja, ka viens no lielākajiem mačiem boksa vēsturē tomēr notiks.

Pēc zaudējuma otrajā cīņā amerikānis savu neveiksmi sāka attaisnot ar vairākām sazvērestības teorijām, sākot ar to, ka tērps, ko viņš vilcis izejot ringā, ir bijis pārāk smags, kā rezultātā nogurušas viņa kājas, Fjūrijs esot manipulējis ar cimdiem, iegūstot sitiena spēka priekšrocības un beidzot ar paša treneri, kurš izmetis balto dvieli, kad Vailders sācis sabrukt zem britu boksera spēcīgajiem sitieniem.

Šī būs Dejontes Vaildera iespēja pierādīt, ka viņš ir īsts vīrs, kurš ir labāks par sazvērestību teoriju izgudrošanu un pārmācīt britu sitienu apmaiņā ringā.

Eksperti uzskata, ka par vakara galvenās cīņas favorīti uzskatāms brits Taisons Fjūrijs, kura iespēja uzvarēt novērtēta ar 1,34, bet Vailders ticis pie koeficienta 3,35.

Visticamākais veids, kādā Fjūrijs gūs panākumu, tiek prognozēts ar kādu no nokautiem. Tam piešķirta varbūtība 2,00.

Iespēja, ka cīņā būs nepieciešami vairāk nekā 7,5 raundi, vērtēta ar 1.80, bet, ka mazāk – 1.90.

https://likme.tv/prognozes/prognoze-fjurijs-un-vailders-tiekas-treso-reizi/

Autors
Ričards Vambuts - NBA vērotājs
NBA vērotājs
Ričards ir iGaming nozares satura menedžeris, kurš strādā ar industrijas vadošajiem brendiem, veidojot saturu gan sociālo tīklu platformās, gan sporta jaunumu portālos.
Raksta vērtējums
4/5
1 balss