40 EUR bezriska likme

Copa America fināls: Mesi centīsies iegūt savu pirmo trofeju ar Argentīnas izlasi

Lionels Mesi, likmetv
10. jūlijs, 2021, 18:48
Lionels Mesi | Foto: Football Espana

Naktī uz 11. jūliju plkst. 3:00 par Dienvidamerikas spēcīgākās izlases titulu spēkosies Argentīnas un Brazīlijas valstsvienības. Fināls risināsies slavenajā Marakanas stadionā Brazīlijā un to klātienē drīkstēs vērot 7800 līdzjutēju.

Potenciālie sākumsastāvi:

Argentīna: vārtsargs – Emiliano Martiness, aizsargi – Nikolass Otamendi, Nikolass Talafiko, Hermans Peceļja, Nauels Molina, pussargi – Džovanni Lo Selso, Rodrigo De Pauls, Gvido Rodrigess, Nikolass Gonsaless, uzbrucēji – Lionels Mesi, Lautaro Martiness.

Brazīlija: vārtsargs – Edersons, aizsargi – Tjago Silva, Markinoss, Danīlo, Renans Lodi, pussargi – Kazemiro, Lukass Paketa, Freds, Evertons Ribeiro, uzbrucēji – Neimars, Rišarlisons.

Laukuma saimniekiem ir krietni vien draudīgāks sastāvs nekā viņu pretiniekiem, kā arī vairāk titulu starptautiskā mērogā, kas spēlē viņiem par labu. Šī varētu būt viena no pēdējām iespējām Argentīnas līderim Lionelam Mesi sasniegt kaut ko lielu ar savu valstsvienību, kas noteikti kalpos kā papildus motivācija arī viņa komandas biedriem, kuri noteikti vēlas palīdzēt savas valsts leģendai.

Abas valstsvienības turnīrā guvušas piecas uzvaras un reizi cīnījušās neizšķirti, ja Argentīna atklāšanas duelī nespēja pārspēt Čīli, tad brazīlieši ceturtajā kārtā netika galā ar Ekvadoru.

Turpinājumā Argentīna pārspēja Urugvaju, Pargvaju, Bolīviju un Ekvadoru. Pusfinālā pretim stājās futbolisti no Kolumbijas. Pašā spēles ievadā Lautaro Martiness vadībā izvirzīja argentīniešus, bet otrajā puslaikā pēc 16 spēlētām minūtēm Luiss Diazs panāca 1:1. Līdz pamatlaika beigām nekas vairs nemainījās. Arī papildlaikā rezultāts palika 1:1.

Pēcspēles sitienu sērijā veiksmīgāka bija Argentīna, laimīgi iekļūstot Dienvidamerikas finālā.

Savukārt Brazīlija vēl bez neizšķirta pret Ekvadoru pārspēja Venecuēlu, Peru, Kolumbija, Čīli, bet pusfinālā minimāli pārspēja Peru.

Visas spēles garumā brazīliešiem piederēja milzīgs teritoriālais pārsvars, bet to izmantot izdevās vien reizi, kad 35. minūtē precīzs bija Lukass Paketa.

Bukmeikeri uzskata, ka Argentīnas iespēja uzvarēt šo turnīru pamatlaikā ir 3.80 (Klondaika), varbūtība, ka būs nepieciešams papildlaiks, ir 3.15 (Betsafe), bet Brazīlijai koeficients ir 2.27 (Olybet).