5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Pasaules kauss futbolā 2022 – spēļu kalendārs

Pasaules kauss futbolā 2022 - spēļu kalendārs, likme.tv
7. novembris, 16:18

Jau no 20. novembra līdz 18. decembrim norisināsies četrgades svarīgākais futbola turnīrs FIFA Pasaules kausa izcīņa nacionālajām izlasēm. Par galveno trofeju sacentīsies 32 komandas no visām pasaules malām, kas kopumā aizvadīs 64 mačus.

Spēles norisināsies kopumā piecās Kataras pilsētās un astoņos dažādos stadionos.

Grupu turnīrs paredzēts no 20. novembra līdz 2. decembrim, astotdaļfināli no 3. līdz 6. decembrim, ceturtdaļfināli 9. un 10. decembrī, cīņa par iekļūšanu finālā jeb pusfināla divi mači 13. un 14. decembrī, bronzas spēle 17., bet duelis par zeltu 18. decembrī.

Piedāvājam pilnu turnīra kalendāru, sākot no pirmās līdz pat pēdējai spēlei – datumu, laiku (pēc Latvjas pulksteņa) un norises vietu (stadionu un pilsētu).

Jāpiebilst, ka pirmās divas grupu turnīra kārtas norisināsies dažādos laikos, kas dos iespēju skatītājiem teorētiski redzēt visas spēles, kamēr izšķirošajā – trešajā kārtā tās sāksies vienlaicīgi.

Grupu turnīrs

 

20.11.

  • Turnīra atklāšanas mačs starp Kataru un Ekvadoru (A grupa), pulksten. 18:00, “Al Bayt Stadium” (Hora).

21.11.

  • Anglija – Irāna (B grupa), pulksten 15:00, “Khalifa International Stadium” (Raijāna)
  • Senegāla – Nīderlande (A grupa), pulksten 18:00, “Al Thumama Stadium” (Doha)
  • ASV – Velsa (B grupa), pulksten 21:00, “Ahman Bin Ali Stadium” (Raijāna)

22.11.

  • Argentīna – Saūda Arābija (C grupa), pulksten 12:00, “Lusail Iconic Stadium” (Lūseila)
  • Dānija – Tunisija (D grupa), pulksten 15:00, “Education City Stadium” (Raijāna)
  • Meksika – Polija (C grupa), pulksten 18:00, “Stadium 974” (Doha)
  • Francija – Austrālija (D grupa), pulksten 21:00, “Al Janoub Stadium” (Vakra)

23.11.

  • Maroka – Horvātija (F grupa), pulksten 12:00, “Al Bayt Stadium” (Hora)
  • Vācija – Japāna (E grupa), pulksten 15:00, “Khalifa International Stadium” (Raijāna)
  • Spānija – Kostarika (E grupa), pulksten 18:00, “Al Thumama Stadium” (Doha)
  • Beļģija – Kanāda (F grupa), pulksten 21:00, “Ahmad Bin Ali Stadium” (Raijāna)

24.11.

  • Šveice – Kamerūna (G grupa), pulksten 12:00, “Al Janoub Stadium” (Vakra)
  • Urugvaja – Dienvidkoreja (H grupa), pulksten 15:00, “Education City Stadium” (Raijāna)
  • Portugāle – Gana (H grupa), pulksten 18:00, “Stadium 974” (Doha)
  • Brazīlija – Serbija (G grupa), pulksten 21:00, “Lusail Iconic Stadium” (Lūseila)

25.11.

  • Velsa – Irāna (B grupa), pulksten 12:00, “Ahmad Bin Ali Stadium” (Raijāna)
  • Katara – Senegāla (A grupa), pulksten 15:00, “Al Thumama Stadium” (Doha)
  • Nīderlande – Ekvadora (A grupa), pulksten 18:00, “Khalifa International Stadium” (Raijāna)
  • Anglija – ASV (B grupa), pulksten 21:00, “Ahmad Bin Ali Stadium” (Raijāna)

26.11.

  • Tunisija – Austrālija (D grupa), pulksten 12:00, “Al Janoub Stadium” (Vakra)
  • Polija – Saūda Arābija (C grupa), pulksten 15:00, “Education City Stadium” (Raijāna)
  • Francija – Dānija (D grupa), pulksten 18:00, “Stadium 974” (Doha)
  • Argentīna Meksika (C grupa), pulksten 21:00, “Lusail Iconic Stadium” (Lūseila)

27.11.

  • Japāna – Kostarika (E grupa), pulksten 12:00, “Ahmad Bin Ali Stadium” (Raijāna)
  • Beļģija – Maroka (F grupa), pulksten 15:00, “Al Thumama Stadium” (Doha)
  • Horvātija – Kanāda (F grupa), pulksten 18:00, “Khalifa International Stadium” (Raijāna)
  • Spānija – Vācija (E grupa), pulksten 21:00, “Al Bayt Stadium” (Hora)

28.11.

  • Kamerūna – Serbija (G grupa), pulksten 12:00, “Al Janoub Stadium” (Vakra)
  • Dienvidkoreja – Gana (H grupa), pulksten 15:00, “Education City Stadium” (Raijāna)
  • Brazīlija – Šveice (G grupa), pulksten 18:00, “Stadium 974” (Doha)
  • Portugāle – Urugvaja (H grupa), pulksten 21:00, “Lusail Iconic Stadium” (Lūseila)

29.11.

  • Ekvadora – Senegāla (A grupa), pulksten 17:00, “Khalifa International Stadium” (Raijāna)
  • Nīderlande – Katara (A grupa), pulksten 17:00, “Al Bayt Stadium” (Hora)
  • Velsa – Anglija (B grupa), pulksten 21:00, “Ahmad Bin Ali Stadium” (Raijāna)
  • Irāna – ASV (B grupa), pulksten 21:00, “Al Thumama Stadium” (Doha)

30.11.

  • Austrālija – Dānija (D grupa), pulksten 17:00, “Al Janoub Stadium” (Vakra)
  • Tunisija – Francija (D grupa), pulksten 17:00, “Education City Stadium” (Raijāna)
  • Polija – Argentīna (C grupa), pulksten 21:00, “Stadium 974” (Doha)
  • Saūda Arābija (C grupa), pulksten 21:00, “Lusail Iconic Stadium” (Lūseila)

1.12.

  • Horvātija – Beļģija (F grupa), pulksten 17:00, “Ahmand Bin Ali Stadium” (Raijāna)
  • Kanāda – Maroka (F grupa), pulksten 17:00, “Al Thumama Stadium” (Doha)
  • Japāna – Spānija (E grupa), pulksten 21:00, “Khalifa International Stadium” (Raijāna)
  • Kostarika – Vācija (E grupa), pulksten 21:00, “Al Bayt Stadium” (Hora)

2.12.

  • Gana – Urugvaja (H grupa), pulksten 17:00, “Al Janoub Stadium” (Vakra)
  • Dienvidkoreja – Portugāle (H grupa), pulksten 17:00, “Education City Stadium” (Raijāna)
  • Serbija – Šveice (G grupa), pulksten 21:00, “Stadium 974” (Doha)
  • Kamerūna – Brazīlija (G grupa), pulksten 21:00, “Lusail Iconic Stadium” (Lūseila)

Astotdaļfināla fāze

 

Šajā fāzē sākās, tā sauktā, “play – off” stadija jeb izslēgšanas spēles. Uzvari un turpini cīņu par kausu vai zaudē un dodies mājās.

3.12.

  • A grupas 1. vieta pret B grupas 2. vietu, pulksten 17:00, “Khalifa International Stadium” (Raijāna)
  • C grupas 1. vieta pret D grupas 2. vietu, pulksten 21:00, “Ahmad Bin Ali Stadium” (Raijāna)

4.12.

  • B grupas 1. vieta pret A grupas 2. vietu, pulksten 17:00, “Al Thumama Stadium” (Doha)
  • D grupas 1. vieta pret C grupas 2. vietu, pulksten 21:00, “Al Bayt Stadium” (Hora)

5.12.

  • E grupas 1. vieta pret F grupas 2. vietu, pulksten 17:00, “Al Janoub Stadium” (Vakra)
  • G grupas 1. vieta pret H grupas 2. vietu, pulksten 21:00, “Stadium 974” (Doha)

6.12.

  • F grupas 1. vieta pret E grupas 2. vietu, pulksten 17:00, “Education City Stadium” (Raijāna)
  • H grupas 1. vieta pret grupas 2. vietu, pulksten 21:00, “Lusail Iconic Stadium” (Lūseila)

Ceturtdaļfināls

 

9.12.

  • A1 vs B2 uzvarētāji pret C1 vs D2 uzvarētājiem, pulksten 17:00, “Education City Stadium” (Raijāna)
  • E1 vs F2 uzvarētāji pret G1 vs H2 uzvarētājiem, pulksten 21:00, “Lusail Iconic Stadium” (Lūseila)

10.12.

  • B1 vs A2 pret D1 vs C2 uzvarētājiem, pulksten 17:00, “Al Thumama Stadium” (Doha)
  • F1 vs E2 pret H1 vs G2 uzvarētājiem, pulksten 21:00, “Al Bayt Stadium” (Hora)

Pusfināls

 

13.12.

  • Spēles sākums pulksten 21:00, “Lusail Iconic Stadium” (Lūseila)

14.12.

  • Spēles sākums pulksten 21:00, “Al Bayt Stadium” (Hora)

Spēle par trešo vietu

 

17.12.

  • Spēles sākums pulksten 17:00, “Khalifa International Stadium” (Raijāna)

Fināls

 

18.12.

  • Spēles sākums pulksten 17:00, “Lusail Iconic Stadium” (Lūseila)

Sekot līdzi “FIFA World Cup 2022” aktualitātēm, prognozēm par spēlēm ir iespējams Likme.tv mājas lapā!

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
5 x €10 likmes bez riska! + Pasaules kausa piedāvājumi
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu