Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Kur skatīties Pasaules kausu futbolā?

Kur skatīties Pasaules kausu futbolā?, likme.tv
10. novembris, 2022, 12:22

FIFA Pasaules kausa izcīņa futbolā starp planētas spēcīgākajām valstsvienībām šoreiz norisināsies tai neierastā laikā. Proti, ziemas mēnešu periodā no 20. novembra līdz 18. decembrim.

Spēles norisināsies piecās Kataras pilsētās un kopumā astoņos lieliskos un modernos stadionos, kas noteikti garantēs lielisku futbola baudīšanas pieredzi arī pie TV ekrāniem vai jūsu viedierīcēs, izmantojot kādu no interneta straumēšanas platformām.

Plašā ģeogrāfija

Kopumā FIFA Pasaules kausa izcīņas 2022 spēles tiks translētas 223 administratīvajās teritorijās. Tas nozīmē, ka sekošanas līdzi iespējas futbola lielākajam forumam būs ļoti plašas!

Nav šaubu – lielākais pasaules futbola notikums līdzjutējus priecēs ar augstākas raudzes mačiem, kas kopskaitā būs 64. Bet kurās platformās tos būs iespējams vērot? Jo skaidrs, ka ne visiem būs iespēja turnīru apmeklēt klātienē.

Eiropas kontinentā tiesības ieguvuši nozares giganti, kā piemēram, “Setanta”, “beIN”, BBC un citi. Tikmēr ASV tas ir “Fox Sports”. Pilnu raidtiesību ieguvušo telekanālu sarakstu attiecīgajās administratīvajās teritorijās var aplūkot šeit.

Tāpat sekot līdzi aktualitātem pirms un pēc mačiem, preses konferencēm, dažādiem sižetiem un intervijām, var fifa.com mājas lapā, kur ir pieejama arī FIFA+ funkcija, kur ir iespējams iegūt unikālu saturu, kā arī “Youtube” platformā.

Kam ir tiesības translēt spēles Latvijā?

Latvijā tiesības uz spēļu translēšanu iegādājusies “Latvijas Televīzija”, kur mačus varēs vērot “LTV 7” kanālā. Tajā būs iespējams izbaudīt katru (!) no 64 spēlēm, lielāko daļu no tām tiešraidē!

Tiesa, jāatzīmē, ka grupu turnīru noslēdzošajā kārtā spēles sāksies vienā laikā, ņemot vērā, ka tajā izšķiršies izslēgšanas spēļu dalībnieku sastāvs. Tā ir salīdzinoši nesen iedibināta prakse, kura pamatota ar to, lai komandas katrā duelī spēlētu uz maksimālu jaudu un izslēgtu starp divām komandam nemotivējošu spēles tempu, ja abām, piemēram, der neizšķirts rezultāts. Taču šos, un arī citus aizraujošos mačus būs iespējams noskatīties arī atkārtojumā.

Tāpat FIFA Pasaules kausa izcīņas aktualitātēm, prognozēm par gaidāmajiem mačiem un favorītu komandām ir iespējams sekot līdzi Likme.tv mājas lapā.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss